Adaptér RF Elements TwistPort™ hliníkový, pro RouterBOARD

Adaptér RF Elements TwistPort™ hliníkový, pro RouterBOARD

Záruka: 24 měsíců | PN: TPA-RBC | Kód: 1769309 | CZ distribuce
Je tu zcela nový stíněný TwistPort adaptér TPA-RBC určený pro platformu MikroTik RouterBOARD. Slouží k propojení RouterBOARDů řady RB9xx, RB7xx, RB4xx a RBM11 k anténám s TwistPort portem. Propojení mezi RouterBOARDem a TwistPort adaptérem je řešeno pomocí dvou MMCX pigtailů . Hliníkové šasi TPA-RBC je vyroben z litého…
Cena s DPH1 884,– 
Cena s DPH pro registrované1 825,– Kč
Cena bez DPH1 557,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 27.2.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 28.2.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Je tu zcela novýstíněný TwistPort adaptér TPA-RBCurčený pro platformu MikroTik RouterBOARD. Slouží k propojení RouterBOARDů řadyRB9xx, RB7xx, RB4xx a RBM11k anténám s TwistPort portem. Propojení mezi RouterBOARDem a TwistPort adaptérem je řešeno pomocídvou MMCX pigtailů.

rf elements

Hliníkové šasi

TPA-RBC je vyroben z litého hliníku a poskytuje vynikající ochranu, která je vyžadována ve venkovním prostředí.

rf elements

Větší prostor uvnitř

TPA-RBC nabízí více prostoru uvnitř. Tento volný prostor může být použit pro jakékoliv další vybavení při vytváření vlastní rádiové platformy, případně pro kartičky s větším hliníkovým chlazením.

rf elements

Větší flexibilita

TPA-RBC nabízí vedle kabelové průchodky pro ethernetový kabel také tři předlisované otvory pro RSMA konektory pro připojení dalších antén.

rf elements

Bezztrátový konektor

TwistPort konektor je prakticky bezztrátový a díky snadné manipulaci s ním mění veškeré zavedené standardy. Nejsou zde žádné vf konektory nebo RF kabely, které způsobují významné ztráty signálu. Ve srovnání s běžně používanými koaxiálními kabely a konektory je ztráta na TwistPortu téměř neměřitelná. Můžeme tedy říct, že TwistPort je prakticky bezztrátový. Spojení a rozpojení je geniálně jednoduché a může být provedeno s jednou rukou.

rf elements

Široká kompatibilita

TwistPort je klíčovým prvkem pro neomezené možnosti v propojení různých typů antén s TwistPort konektorem. Můžete vybírat ze směrových parabolických a sektorových antén od 30 do 90°.

rf elements

Specifikace:

Stínění: Ano
Použití: venkovní
Materiál: hliník
Hloubka: 88 mm
Šířka: 173 mm
Výška: 185 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.