Aktovka školní STIL Kitten

Aktovka školní STIL Kitten

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2415807 | CZ distribuce
Aktovka školní STIL Kitten Školní aktovka VHODNÁ PRO 1. - 3. TŘÍDU Kvalitní, ergonomický a velmi odolný školní batoh je vybaven reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí. PARAMETRY aktovky: Rozměr: výška 380mm, šířka 320mm, hloubka 220mm Hmotnost: 1 kg Nosnost: 7 kg Objem: 17 l…
Momentálně nedostupné

Popis

Aktovka školní STIL Kitten
Školní aktovka VHODNÁ PRO 1. - 3. TŘÍDU
Kvalitní, ergonomický a velmi odolný školní batoh je vybaven reflexními

prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí.PARAMETRY aktovky:
Rozměr: výška 380mm, šířka 320mm, hloubka 220mm

Hmotnost: 1 kg

Nosnost: 7 kg

Objem: 17 lVLASTNOSTI aktovky:
3D ZÁDOVÝ SYSTÉM - Aktovka perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení aktovky na zádech dítěte.
FIDLOCK - moderní patentové zapínání s magnetem pro snadné otevírání a zavírání aktovky jednou rukou. Velmi praktické a jednoduché řešení pro školáky - při přiložení víka se samo zapne.
BEZPEČNOST - bezpečnostní prvky jsou velmi důležité, proto je aktovka vybavena reflexní pásky na všech stranách batohu, které zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě.
VNITŘNÍ USPOŘÁDÁNÍ - Hlavní vnitřní komora je rozdělená látkovou přepážkou pro lepší uložení pomůcek. V přední části komory je kapsička pro uložení drobností. Přední kapsa aktovky je určena pro svačinový box nebo penál
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.