Barva Securit nátěrová na popis křídou, 5m2 plochy, 250ml, černá

Barva Securit nátěrová na popis křídou, 5m2 plochy, 250ml, černá

Záruka: 24 měsíců | PN: PNT-BL-SM | Kód: 1476223 | CZ distribuce
S akrylátovou barvou firmy Securit vytvoříte jednolitý povrch ideální pro používání tekutých křídových popisovačů nebo klasické křídy. Černá matná barva je vhodná na porézní povrchy, jako jsou zdi, překližka, dřevo a jiné nasákavé materiály. Obsahuje 250 ml s možností pokrytí plochy 5 m2. Vytvořte pomocí této plechovky…
Cena s DPH685,– 
Cena s DPH pro registrované635,– Kč
Cena bez DPH566,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 23.1.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 24.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

S akrylátovou barvou firmy Securitvytvořítejednolitý povrchideální pro používánítekutých křídových popisovačůnebo klasické křídy.Černá matná barvaje vhodná naporézní povrchy,jako jsouzdi, překližka, dřevoa jiné nasákavé materiály. Obsahuje250 ml s možností pokrytí plochy 5 m2.Vytvořte pomocí této plechovkynápaditou plochu,která popsáním a pomalovánímzaujme každého zákazníka (malého i velkého).

Barva Securit nátěrová na popis křídou

Všechny produkty drží společnost Securit® nanejvyšší možné míře kvality.Celý provoz jebezodpadovýa používá primárněpřírodní obnovitelné materiály.Výrobce doporučuje její použití předevšímna členité nasákavé povrchy.Akrylátová barva jevodou ředitelná,doporučuje se použít naporézní smáčivé materiály.V případěnenasákavých povrchů je nutné aplikovat základovou barvu.

Značka Securit®

V roce1948 založil George Vermestovárnu na výrobu kuličkových propisovaček. Následné generace vyzdvihly tuto společnost tvrdou prací na současnousilnou pozici na trhu.Od samého začátku dynamicky reagují na světové trendy. Celosvětově seproslavili až v 90. letechminulého století, když vyvinulikřídový popisovač.Od té doby určují vývoj ve světě vizuálních prezentací. Jejich hnacím motorem jeneustálá inovace a zlepšování kvalityi vlastností výrobků.
Barva Securit nátěrová na popis křídou
Vlastnosti:

Originální předávání informací
Kvalitní barva od renomované značky
Snadná aplikace a jednoduchá údržba

Specifikace:

Druh: akrylát
Na materiál: nasákavý, porézní (zeď, dřevo,...)
Obal: kovová plechovka
Rozměr plochy: až 5 m2
Objem: 250 ml
Barva: černá

Hmotnost: 300 g
Rozměry (Š x V x H): 7,5 x 7,5 x 7,5 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.