Bazén Bestway nafukovací - Minnie 102 x 25 cm

Bazén Bestway nafukovací - Minnie 102 x 25 cm

Záruka: 24 měsíců | PN: 91060 | Kód: 1180092 | CZ distribuce
Nafukovací bazén s potiskem z kolekce Disney (Minnie a její kamarádi) zajistí vašim dětem na zahradě bezvadnou zábavu. Svými rozměry se hodí na terasy, balkóny, malé zahrádky a chatky. Krásně růžový bazének využijí děti od od 2 let. Perfektní na osvěžení a "blbnutí" ve vodě. Vždy zajistěte vašim dětem dohled dospělé osoby! Bestway…
Cena s DPH603,– 
Cena bez DPH498,– Kč
Skladem
Doprava od 54 Kč
 Přepravní službou již 18.10.od 99 Kč
 Na výdejním místě již 19.10.od 80 Kč
ks

Popis

Nafukovací bazéns potiskemz kolekce Disney(Minnie a její kamarádi) zajistí vašim dětemna zahradě bezvadnou zábavu.Svými rozměry se hodí na terasy, balkóny, malé zahrádky a chatky. Krásně růžový bazének využijíděti od od 2 let.Perfektní na osvěžení a "blbnutí" ve vodě. Vždy zajistěte vašim dětem dohled dospělé osoby!

Bestway

Od svéhozaložení v roce 1994se firma Bestway snaží držet vysokou kvalitu materiálů, inovovat návrhy a zlepšovat využitíjejich produktů. Všechnaodděleníspolečnostiúzce spolupracujína vytvoření skvělého produktu pro zákazníky. Vývojové oddělení, technologická centra, střediska zabezpečování jakosti, centrální laboratoře a síť prodejních míst po celém světě. Nabízejí všeod bazénů a příslušenství po nafukovací matrace a lodě.Značka Bestway prostě miluje léto, relax a vodní radovánky.

Vlastnosti:

Nafukovací bazének se velmi rychle připraví k používání
Snadná údržba a uskladnění
Tři nafouknuté kruhy zajišťují stabilitu bazénu

Specifikace:

Věk: 2 +
Materiál: kvalitní vinyl (PVC)
Typ: nafukovací
Počet kruhů: 3
Design: Minnie a kamarádi (Disney)
Max. kapacita vody: 101 litrů
Barva: růžová

Rozměry:

Průměr: 102 cm
Výška: 25 cm