Bazén Intex dětský se stříškou Muchomůrka

Bazén Intex dětský se stříškou Muchomůrka

Záruka: 24 měsíců | PN: 57114 | Kód: 1774126 | CZ distribuce
Dětský bazének ve tvaru Muchomůrky značky Intex vykouzlí úsměv na tváři vašeho dítěte. Ideálně doplní vaši zahradu, kde si v létě užije spoustu zábavy. Nafukovací bazének má stříšku ve tvaru muchomůrky červené. Ta vrhá na vodní plochu stín. Přímé slunce tak neohrozí zdraví vašeho dítěte. V kruhu je otvor pro vložení malé nafukovací…
Cena s DPH591,– 
Cena bez DPH488,– Kč
Skladem
Doprava od 54 Kč
 Přepravní službou již 19.10.od 99 Kč
 Na výdejním místě již 22.10.od 80 Kč
ks

Popis

Dětský bazének ve tvaru Muchomůrkyznačky Intex vykouzlíúsměv na tvářivašeho dítěte. Ideálně doplní vaši zahradu, kde si v létě užije spoustu zábavy. Nafukovací bazének mástříšku ve tvaru muchomůrky červené.Ta vrhá na vodní plochu stín.Přímé sluncetak neohrozí zdraví vašeho dítěte. V kruhu je otvor pro vloženímalé nafukovací houbičky.Celý bazén má design doplněnýo kytky, lístky a berušky.

bazének intex

Bazén je vyroben z testovanéhosilného vinylu(0,25 mm). Výška vody dosahuje 13 cm a jdezhruba o 45 litrů.Kvalitně zpracovaný bazének oprůměru 1 mje určený proděti od jednoho roku. Vždy mějte děti pod kontrolou.Součástí balení je opravná záplata.Značka Intex dodržuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro zpracování a materiály.

Vlastnosti:
 
Stříška chrání dítě před slunečními paprsky
Měkká nafukovací podlaha pro komfort vašeho dítěte
Malá nafukovací mochomůrka na hraní
Užijete i jako brouzdaliště

Specifikace:

Věk: 1 +
Materiál: masivní vinyl
Tloušťka stěny: 0,25 mm
Výška vody: 13 cm
Objem: 45 litrů

Rozměry:

Průměr: 102 cm
Výška: 89 cm