Bazén Intex dětský se stříškou Muchomůrka

Bazén Intex dětský se stříškou Muchomůrka

Záruka: 24 měsíců | PN: 57114 | Kód: 1774126 | CZ distribuce
Dětský bazének ve tvaru Muchomůrky značky Intex vykouzlí úsměv na tváři vašeho dítěte. Ideálně doplní vaši zahradu, kde si v létě užije spoustu zábavy. Nafukovací bazének má stříšku ve tvaru muchomůrky červené. Ta vrhá na vodní plochu stín. Přímé slunce tak neohrozí zdraví vašeho dítěte. V kruhu je otvor pro vložení malé nafukovací…
Momentálně nedostupné

Popis

Dětský bazének ve tvaru Muchomůrkyznačky Intex vykouzlíúsměv na tvářivašeho dítěte. Ideálně doplní vaši zahradu, kde si v létě užije spoustu zábavy. Nafukovací bazének mástříšku ve tvaru muchomůrky červené.Ta vrhá na vodní plochu stín.Přímé sluncetak neohrozí zdraví vašeho dítěte. V kruhu je otvor pro vloženímalé nafukovací houbičky.Celý bazén má design doplněnýo kytky, lístky a berušky.

bazének intex

Bazén je vyroben z testovanéhosilného vinylu(0,25 mm). Výška vody dosahuje 13 cm a jdezhruba o 45 litrů.Kvalitně zpracovaný bazének oprůměru 1 mje určený proděti od jednoho roku. Vždy mějte děti pod kontrolou.Součástí balení je opravná záplata.Značka Intex dodržuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro zpracování a materiály.

Vlastnosti:
 
Stříška chrání dítě před slunečními paprsky
Měkká nafukovací podlaha pro komfort vašeho dítěte
Malá nafukovací mochomůrka na hraní
Užijete i jako brouzdaliště

Specifikace:

Věk: 1 +
Materiál: masivní vinyl
Tloušťka stěny: 0,25 mm
Výška vody: 13 cm
Objem: 45 litrů

Rozměry:

Průměr: 102 cm
Výška: 89 cm

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.