Bazénová chemie AquaMar Komplex Mini 5v1 tablety 0,9 kg

Bazénová chemie AquaMar Komplex Mini 5v1 tablety 0,9 kg

Záruka: 24 měsíců | PN: 11301211 | Kód: 1480826 | CZ distribuce
Bazénové tablety AQuaMar Komplex 5v1 se postarají o celkovou sanaci vašeho bazénu. Nemusíte tak již mít starost o vodu a její nezávadnost . Multifunkční tablety s pěti účinky zajistí dezinfekci, prevenci proti řasám a vločkování. Navíc stabilizují tvrdost vody a hodnotu pH. Tato pětisložková chemie je naprostou novinkou sezony.
Cena s DPH646,– 
Cena bez DPH534,– Kč
Skladem
Doprava od 54 Kč
 Přepravní službou již 30.5.od 99 Kč
 Na výdejním místě již 31.5.od 65 Kč
ks

Popis

Bazénové tablety AQuaMar Komplex 5v1se postarajío celkovou sanaci vašeho bazénu.Nemusíte tak již mít starost ovodu a její nezávadnost. Multifunkční tabletyspěti účinkyzajistídezinfekci, prevenci proti řasám a vločkování.Navíc stabilizujítvrdost vody a hodnotu pH.

Tato pětisložková chemie jenaprostou novinkou sezony.Taktokomplexní výrobekod jiného výrobcena českém trhu nenajdete.Účinné protiřásám, plísním, bakteriím a virům.Přenechteúdržbu vody tomuto speciálnímu prostředkua užívejte siletní pohodus čistou vodou.

Bazén


Desinfekce formou tablet je vhodná jakpro nadzemní, tak i pro zapuštěnébazény. Využijete ji i provířivky.

Způsob užití

Podle teploty vody použijtekaždých 5 - 8 dnů 1 až 2 tablety na 3 m3(3 000 l) vody. A sice do teploty25 °C 1 tabletu a nad 25 °C 2 tablety.Detailnípopis a dávkování je vytištěno na obalu.

Specifikace:

Balení: plastová uzavíratelná dóza
Počet tablet: 45 minitablet (jedna 20 g)
Barva balení: bílá
Hmotnost balení: 1 kg

Rozměry balení:

Průměr: 10 cm
Výška: 18 cm

Upozornění: bazénová chemie - chlorová - desinfekce. NEBEZPEČÍ. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.