Cisco MGBLX1, Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver REFRESH

Záruka: 24 měsíců | PN: MGBLX1-RF | Kód: 1773379 | CZ distribuce
Cisco -RF (REFRESH) je program, který nabízí opravené produkty a produkty z kvartálových rotací, které mají stejnou funkcionalitu, záruku, podporu a servis jako zcela nový produkt SPECIFIKACE Médium • Single módové vlákno (SM) Aplikace •1000BASE-LX Vzdálenost • Do 10 km Vlnová délka (Wavelength) • 1310 nm Konektor(y) • LC
Cena s DPH2 107,– 
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH1 741,– Kč
Skladem
Doprava od 54 Kč
 Přepravní službou již 18.10.od 99 Kč
 Na výdejním místě již 19.10.od 80 Kč
ks

Popis

Cisco -RF (REFRESH) je program, který nabízí opravené produkty a produkty z kvartálových rotací, které mají stejnou funkcionalitu, záruku, podporu a servis jako zcela nový produkt

SPECIFIKACE
Médium
• Single módové vlákno (SM)

Aplikace
•1000BASE-LX

Vzdálenost
• Do 10 km

Vlnová délka (Wavelength)
• 1310 nm

Konektor(y)
• LC