Dalekohled Levenhuk Heritage BASE 10x40

Dalekohled Levenhuk Heritage BASE 10x40

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2003452 | CZ distribuce
Levenhuk Heritage BASE představuje sérii klasických polních dalekohledů navržených společností Levenhuk Company ve spolupráci s Kazaňským závodem pro optickou mechaniku. Kazaňský závod pro optickou mechaniku vyrábí optické pozorovací přístroje pro Ruskou armádu, například pro obrněné bojové vozy a pro bojové uniformy armády Ratnik. Toto…
Momentálně nedostupné

Popis

Levenhuk Heritage BASE představujesérii klasických polních dalekohledůnavržených společností Levenhuk Company ve spolupráci s Kazaňským závodem pro optickou mechaniku. Kazaňský závod pro optickou mechaniku vyrábí optické pozorovací přístroje pro Ruskou armádu, například pro obrněné bojové vozy a pro bojové uniformy armády Ratnik. Toto vybavení je známé také jako bojové vybavení budoucích vojáků.

Číselná řada limitované edice obsahuje pouze 4000 kusů z nichž 1000 bylo vyvezeno do evropských zemí

Binokulární dalekohledy Levenhuk Heritage BASE 10 x 40 jsouklasickými terénními dalekohledy, které obsahují potaženou optiku, nárazuodolnou hliníkovou konstrukci, objektivy s 10násobným zvětšením a s širokým zorným polem.Takovéto dalekohledy jsou ideální k venkovnímu pozorování v otevřeném terénu. Jsou určeny k detailnímu sledování velmi vzdálených objektů. Dalekohledy Levenhuk Heritage BASE 10 x 40 tak představují spolehlivé optické nástroje k řešení obtížných úkolů.

Optika "vyrobená v Rusku"

Dalekohledy Levenhuk Heritage BASE 10 x 40 jsou navrženypodle společného projektu společností Levenhuk Company a ruského závodu pro optickou mechaniku v Kazani.Tento závod založený již v roce 1940 je znám po celém světe díky zakázkám pro armádní průmysl; zaobírá se především výrobou optických pozoravacích přístrojů dle nejvyšších standardů ve vojenské a kosmické sféře výroby. Ruské optické sklo vyráběné závodem v Kazani je uznávané po celém světe vojáky i lovci již od dob Sovětského svazu.

Kovová konstrukce

Objektivy a prizmata v tomto dalekohledu jsou umístěnéuvnitř "velmi" odolné konstrukce vyrobené z hliníkové slitiny, jako takové jsou tedy odolné vůči nárazům, poškození způsobenému pádem na zem a také vůči otřesům. Veškeré spoje jsou utěsněné speciální látkou, která chrání tento optický nástroj před prachem a vlhkostí. Dalekohledy Levenhuk výborně fungují v extrémních podmínkách a jsou odolné vůči mrazu, horku a špatnému počasí.

Vlastnosti:

Vyrobený v Rusku pro společnost Levenhuk, Inc. (USA)
Robustní nárazuvzdorná konstrukce
Objektivy a prizmata jsou vyrobeny z potahovaného ruského optického skla
Konstrukce z hliníkové slitiny
Široý rozsah provozních teplot

Specifikace:

Zvětšení, x:10
Typ: pryzmat Porro
Okuláry: 5 prvků
Objektivy: 2 prvky
Materiál optiky: sklo BaK-4
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva
Průměr objektivu (apertura), mm: 40
Výstupní pupila, mm: 4
Oční reliéf, mm: 12
Práh rozlišení úhlových vteřin: 4,7
Zorné pole, °: 6°30'
Zorné pole, m/1000 m: 114
Nejkratší vzdálenost zaostření, m:4
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií +-3
Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm: 56–74
Zaostřování: centrální
Očnice: pogumované
Velikost: kompaktní
Rozsah provozní teploty, °C: -40...+50


Obsah balení:

Binokulár
Ochranné uzávěry okuláru
Ochranné pouzdro z umělé kůže
Popruh k zaběšení na krk
Uživatelská příručka a celoživotní záruka
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.