Doplněk stravy Barny's Triple Blend Extra Silný 700g

Doplněk stravy Barny's Triple Blend Extra Silný 700g

Záruka: 24 měsíců | PN: 902TES | Kód: 1767321 | CZ distribuce
Látky obsažené v Barny´s Triple Blend Extra Silný – glukosaminsulfát, chondroitinsulfát a kolagen typu II tvoří přirozenou strukturu kloubní chrupavky, kolagen typu I je součástí vazů a šlach, MSM je zdrojem nezbytné, organicky vázané síry. Obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek – glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM…
Momentálně nedostupné

Popis

Látky obsažené vBarny´s Triple Blend Extra Silný– glukosaminsulfát, chondroitinsulfát a kolagen typu II tvoří přirozenou strukturu kloubní chrupavky, kolagen typu I je součástí vazů a šlach, MSM je zdrojem nezbytné, organicky vázané síry.Obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek– glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM a kolagenů z bezpečného přírodního zdroje.

V čem je rozdíl mezi TRIPLE Blend a TRIPLE Blend Extra Silný?

Přípravek TRIPLE Blend obsahuje MSM, Glukosaminsulfát, Chondroitinsulfát a Vitamin C. Přípravek TRIPLE Blend Extra Silný má ještě obsažnější složení, které zahrnuje MSM, Glukosaminsulfát, Chondroitinsulfát, Kolagen typ I a Kolagen typ II.

MSM Lignisul®: často nazývaný jako zázračná ingredience, důležitá výživová látka při stavbě pojivových tkání a kloubních chrupavek.
Glukosaminsulfát: přirozená součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny.
Chondroitinsulfát: přirozená součást kloubní chrupavky.
Kolagen typ Izískávaný z chrupavek mořských ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collyss®: pro šlachy a vazy.
Kolagen typ IIzískávaný z chrupavek rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss®.
Lignisul® MSM (methylsulfonylmethan) v koncentraci 99,97 %, glukosaminsulfát 2KCl (z korýšů), chondroitinsulfát, jablečný pektin, kolagen II. typu Cartidyss® (z ryb), vitamin C, kolagen I. typu Collys® (z ryb).

Obsah aktivních látek v denní dávce (1 odměrka – 4,5 g):

MSM (methylsulfonylmethan): 1958 mg v nejvyšší kvalitě zn. Lignisul®
Glukosaminsulfát: 1 565 mg
Chondroitinsulfát: 652 mg
Kolagen typ I z ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collyss®: 15 mg
Kolagen typ II z rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss®: 22,5 mg
Vitamin C (kyselina L-askorbová, 24 % RHP): 19,3 mg
RHP - referenční hodnota příjmu

Z důvodu zachování kvality výrobkunejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky. Do doplňku stravy Barny´s Triple Blend Extra Silný je přidáván přírodní jablečný pektin, jehož barva je proměnná z bílé barvy na světle hnědou. Z tohoto důvodu se může lišit i barva prášku v tomto přípravku. Změnou barvy není nijak dotčena kvalita ani kvantita.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.