Doplněk stravy RIVA-FLEX kloubní výživa 1000 ml

Doplněk stravy RIVA-FLEX kloubní výživa 1000 ml

Záruka: 24 měsíců | PN: RF-02 | Kód: 1767337 | CZ distribuce
Artróza a kloubní výživa? Kloubní výživa RIVA-FLEX představuje plnohodnotné a dokonalé nutriční řešení. RIVA-FLEX je unikátní šestisložková kloubní výživa s antioxidanty. Obsahuje kolagen, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM, vitamin C a kyselinu hyaluronovou v optimálních poměrech pro člověka. Jako antioxidant zde pracuje…
Cena s DPH1 802,– 
Cena bez DPH1 489,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 25.4.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 26.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Artróza a kloubní výživa?Kloubní výživa RIVA-FLEXpředstavuje plnohodnotné a dokonalé nutriční řešení. RIVA-FLEX je unikátní šestisložková kloubní výživa s antioxidanty. Obsahuje kolagen, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM, vitamin C a kyselinu hyaluronovou v optimálních poměrech pro člověka.

Jako antioxidant zde pracuje standardizovaný brusinkový extrakt s řadou pozitivních účinků i na močový systém a další orgány. Vitamin C přispívá ke komplexní funkci RIVA-FLEXu a podporuje jeho antioxidační působení.

RIVA-FLEX je vhodnýpro akutní i chronické bolesti pohybového systému.

Kdy používat RIVA-FLEX?

Při bolestech pohybového systému
Při bolestech zad
Po operacích pohybového systému
Při poškození menisků
Při přetrénování
Při posilování
Při ranní ztuhlosti
Při rekonvalescenci traumat pohybového systému

Kolagen

Kolagen je základní stavební bílkovina pojivových tkání. V lidském těle se vyskytuje zejména kolagen typu I a II, a to zejména v chrupavkách, vazech, šlachách, kostech a kůži. Lidské tělo obsahuje až 30 % kolagenu. Degradace kolagenu je považována za jednu z hlavních příčin příznaků stárnutí.

Kloubní výživa RIVA-FLEX obsahuje kolagen v hydrolyzované formě, tj. rozložený na své stavební aminokyseliny (kolagenní peptidy). Hydrolyzací je snižována molekulární hmotnost kolagenu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.