Einhell TH-VC 1318 Home
Einhell TH-VC 1318 Home

Einhell TH-VC 1318 Home

Záruka: 24 měsíců | PN: EIN2351622 | Kód: 2074794 | CZ distribuce
Vysavač na popel Einhell TH-VC 1318 Home Einhell TH-VC 1318 Home je důkazem, že úklid nemusí být jen namáhavou činností a nutným zlem. Zařízení se díky držadlu snadno přenáší a vzhledem k nízké hmotnosti neunavuje vaše ruce. Sací hadice s průměrem 35 mm, délkou 1 m a kovovým vyztužením dělá vše proto, aby nečistoty prošly snadno a v co nejkratším…
Cena s DPH996,– 
Cena bez DPH823,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 26.3.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 27.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Vysavač na popel Einhell TH-VC 1318 Home

Einhell TH-VC 1318 Home je důkazem, že úklid nemusí být jen namáhavou činností a nutným zlem. Zařízení se díky držadlu snadno přenáší a vzhledem k nízké hmotnosti neunavuje vaše ruce. Sací hadice s průměrem 35 mm, délkou 1 m a kovovým vyztužením dělá vše proto, aby nečistoty prošly snadno a v co nejkratším časovém intervalu. Významnou podporu přitom sehrává motor o výkonu 500 W, který umožňuje sací výkon až 130 mbar.

Výrobce zařízení vybavil košem o objemu 18 litrů, do něhož se vejde více nečistot, než jsou schopna vyprodukovat i relativně velká kamna. O případném zaplnění vás informuje inteligentní indikátor. Filtrační patrona si poradí s jemným popelovým prachem, takže vaše kamna či gril zůstanou po zásahu vysavače jako nová. Po dokončení práce z něj popel a nasáté nečistoty snadno odstraníte a omyjete vodou.

Možná budete překvapeni, jakou sací sílu dokáže Einhell TH-VC 1318 v důsledku svého výkonu vyvinout. Ačkoliv je primární materiál pro jeho práci popel, poradí si se všemi možnými nečistotami, které v grilu či kamnech najde a které je šířka hadice schopna pojmout. Rychlost sání dosahující až 40 l/s nejsou pro TH-VC 1318 ničím neobvyklým.

Tento vysavač popela je vhodný pro vysávání chladného popela z kamen a grilu. Po aplikaci může popel z vysavače jednoduše vyprázdnit a omýt vodou. Filtrační patrona vysavače na popel je také vhodná na jemný chladný popelový prach. Je vybaven vlastním motorem a může být tedy použit nezávisle dalších zařízení (vysavač).

Vlastnosti

Držadlo
Kovem vystužená sací hadice
Rychloupínácí kryt
Hliníková sací trubka
Filtrační vložky

Technické údaje

Síťové napětí: 230 V ~ 50 Hz
Výkon motoru: 500 W
Sací výkon max.: 130 mbar
Sací množství: 40 l / s
Průměr sací hadice: 35 mm
Sací hadice délka: 1 m
Objem nádrže: 18 l
Hmotnost výrobku: 2,9 kg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.