Elektrokolo G21 JESSY GRAPHITE BLACK

Elektrokolo G21 JESSY GRAPHITE BLACK

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2457582 | CZ distribuce
Elektrokolo G21 JESSY GRAPHITE BLACK Městské unisex elektrokolo G21 Jessy s přehazovačkou Shimano se šesti převody je vybaveno kotoučovými brzdami a na jedno nabití vás doveze až 55 km. Nízká hmotnost kola, vynikající zpracování a naprostá spolehlivost dělají z městského kola Jessy perfektního parťáka na cestách.
Cena s DPH19 199,– 
Cena bez DPH15 867,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 25.9.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 26.9.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektrokolo G21 JESSY GRAPHITE BLACK
Městské unisex elektrokolo G21 Jessy s přehazovačkou Shimano se šesti převody je vybaveno kotoučovými brzdami a na jedno nabití vás doveze až 55 km. Nízká hmotnost kola, vynikající zpracování a naprostá spolehlivost dělají z městského kola Jessy perfektního parťáka na cestách. Výkonná baterie s kapacitou 468 Wh je umístěna v hliníkovém rámu. Výhodou takto umístěné baterie je lepší vyváženost kola, což se samozřejmě pozitivně projevuje na jízdních vlastnostech. Umístění motoru v zadním náboji elektrokola zajišťuje vyšší výkon a delší dojezd. Díky odpružené vidlici si užijete i jízdu v nerovném terénu. Precizní zpracování a vysoce kvalitní prvky, jako například 6stupňová přehazovačka Shimano nebo spolehlivé kotoučové brzdy, dělají z městského kola Jessy jedničku ve své cenové kategorii.

Na elektrokole Jessy můžete jet buď bez zapojení baterie nebo ji využijte jako přídavnou energii při jízdě. Pedal Assist má tři režimy, mezi kterými snadno přepínáte ovladačem, umístěným na řídítkách. Městské elektrokolo G21 Jessy dostanete v kompletní výbavě. Se sportovními blatníky, odrazkami i světlem. Na rozdíl od jiných jízdních kol a elektrokol tak k městskému kolu Jessy nemusíte dokupovat žádné další příslušenství. Nevěřte mýtům, elektrokola rozhodně nejsou jen dopravním prostředkem pro seniory. Naopak! Elektrokolo G21 Jessy vám dá mnohem větší požitek z jízdy, pomůže vám dojet dál bez obav z únavy a doveze vás i do náročnějšího terénu. Využíváním pohonu na baterii si zajistíte pomocnou energii navíc. Překonejte první, druhý i pátý kopec a v cíli se můžete kochat, ne lapat po dechu.

Při výběru elektrokola se řídíte několika kritérii, z nichž nejdůležitějšími jsou poměr ceny a kvality, vyváženost kola a vysoký výkon. Kvalita i cena elektrokola G21 Jessy jsou vynikající. Vyváženost kola ovlivňuje umístění baterie. Nejlepší jízdní vlastnosti dosahují kola s baterií, umístěnou v rámu. Městské elektrokolo Jessy má tak nejen vynikající jízdní vlastnosti, ale i sportovně-elegantní vzhled. Požitek z jízdy ovlivňuje umístění motoru. Některá kola se osazují motorem v předním náboji, ale pak je nutné umístit kvůli vyváženosti baterii na nosič. Mnohem lepší je umístění motoru do náboje zadního kola, právě tak, jako to má elektrokolo G21 Jessy. Zvýší se tím jak výkon, tak i zrychlení.

Výhody:

- Poctivé zpracování, kvalitní materiál
- Odlehčený hliníkový rám
- Kompletní příslušenství
- Přehazovačka Shimano, kotoučové brzdy
- Umístění motoru v zadním náboji
- Umístění baterie v rámu
- Dojezd až 75 km
- Nosnost 110 kg
- Pro náročnější terén i cyklotrasy

Vlastnosti:

- Velikost kol: 27,5"
- Velikost rámu: 18"
- Výška sedla: 87-108 cm
- Baterie: 36V lithiová 468 Wh
- Doba nabíjení: 4-6 hodin
- Maximální rychlost: 25km/h
- Maximální nosnost: 110 kg
- Dojezdová vzdálenost na jedno nabití: 55 až 75 km
- Přehazovačka: Shimano, 6 rychlostních stupňů
- Brzdy: přední a zadní kotoučová
- Barevné provedení: graphite black (grafitově černá)
- Rozměry balení: 1540 x 245 x 690 mm
- Váha bez baterie: 21 kg
- Váha s baterií: 23,75 kg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.