ESD American Truck Simulator

Záruka: 24 měsíců | PN: 2857 | Kód: 2006221 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Hra pro PC American Truck Simulator. Zpátky do Ameriky! Čeští vývojáři z SCS software, tvůrci populární kamionové hry Euro Truck Simulátor, se opět vrací za oceán, kde se sérii 18 Wheels of Steel kdysi začínali. Můžete se tak těšit na nádherné americké prostředí s městy jako LosAngeles nebo San…
Cena s DPH228,– 
Cena s DPH pro registrované212,– Kč
Cena bez DPH188,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 28.6.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 1.7.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Hra pro PC American Truck Simulator. Zpátky do Ameriky! Čeští vývojáři z SCS software, tvůrci populární kamionové hry Euro Truck Simulátor, se opět vrací za oceán, kde se sérii 18 Wheels of Steel kdysi začínali. Můžete se tak těšit na nádherné americké prostředí s městy jako LosAngeles nebo San Francisco a hlavně na tradiční americké trucky.

TO NEJLEPŠÍ Z AMERIKY

Amerika je země truckům zaslíbená a oplývá tak celou řadou legendárních strojů.Můžete se těšit na všechny nejslavnějších trucky z vašich plakátů v garáži, vymodelované do posledního nýtku na kapotě anitky v interiéru. Povezete rozličné náklady od těch nejběžnějších, až po obrovské a nebezpečné přívěsy.

BRÁZDĚTE NEKONEČNÉ SILNICE

Čekají vás rozlehlé pláně Severní Ameriky se všemi ikonickými místy a dechberoucí krajinou. Tvůrci plánují postupně obsáhnout celý severoamerický kontinent, formou postupně vydávaných DLC k základní edici hry, která má zahrnovat především Kalifornii.

STAŇTE SE KRÁLEM SILNIC

Vybudujte vlastní dopravní společnost namístním trhu. Berte zakázky, jezděte rychle, ale opatrně a vydělávejte peníze.Z vaší firmy se pak můžete stát největšídopravce ve Spojených státech!
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.