ESD CITYCONOMY Service for your City
ESD CITYCONOMY Service for your CityESD CITYCONOMY Service for your CityESD CITYCONOMY Service for your City

ESD CITYCONOMY Service for your City

Záruka: 24 měsíců | PN: 5326 | Kód: 2134743 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Zhostěte se plnění mnoha různých úkolů,které společnost poskytující veřejně prospěšné služby plní, a postarejte se o pulzující město v ekonomickém simulátoru CITYCONOMY s otevřeným světem. To pro vásznamená: Poskytování služeb od běžnéhosvozu odpadu po čištění drenáží, od odtahových služeb po…
Cena s DPH460,– 
Cena s DPH pro registrované390,– Kč
Cena bez DPH380,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 28.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 29.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Zhostěte se plnění mnoha různých úkolů,které společnost poskytující veřejně prospěšné služby plní, a postarejte se o pulzující město v ekonomickém simulátoru CITYCONOMY s otevřeným světem. To pro vásznamená: Poskytování služeb od běžnéhosvozu odpadu po čištění drenáží, od odtahových služeb po sekání trávníků. Po celém městě je k dispozici nepřeberné množství misí. Čeká na vás celkem 15 vozidel,a to dokonce i ve hře více hráčů!

Prozkoumejte rozsáhlé město s otevřenýmsvětem složené z mnoha různých částí, jako je staré město, průmyslový park či obytné čtvrti. Po celém městě najdete úkoly pro váš neustále se rozrůstající vozový park. Jsou-li s vašimi službami obyvatelé spokojení, získáte přístup k novýmdovednostem, úkolům a strojům.

Plňte realistické úkoly v rámci městskéekonomiky. Odtahujte auta, čistěte kanalizace, opravujte silnice a stříhejte živé ploty, a to sami nebo s přáteli v režimu hry více hráčů. Plňte úkoly a postarejte se o to, aby byli obyvatelé města šťastní a spokojení. Vybudujte ziskovou společnost, která bude pilířem místní ekonomiky.

Hry pro více hráčů se může účastnit až5 hráčů. Hráč, který hru spustí, fungujejako hostitel. Plňte různorodé spektrumúkolů spolu s přáteli nebo si prostě jen užijte zábavu a volnost v otevřeném světě.

Na co ještě čekáte? Posaďte se za volant věrně ztvárněných vozidel značky MAN anastartujte!

Charakteristika:

Autentická simulace městských služeb,jako je např. svoz odpadů, odtahování aut, údržba kanalizace nebo zahradnické práce. Město s otevřeným světem obsahuje průmyslový park, obchodní centrum, předměstí, staré město i obytnou část. Realistický systém počasí. Cyklus dne a noci. Kooperativní hra až pro 5 hráčů včetně hlasové konverzace. Věrně ztvárněné modelyvozidel MAN aktuální série TGL a TGM. Různorodý, dynamický systém pracovních úkolů, vedlejší úkoly, strom zkušeností asekce managementu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.