ESD Conan Exiles

Záruka: 24 měsíců | PN: 3529 | Kód: 2006171 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Jsi vyhnancem, utiskovaným vyvrhelem, který byl odsouzen k putování a živoření vbarbarské pustině, kde slabí jsou sraženi do prachu zapomění a silní přežijí. Zde musíš bojovat za přežití a být dost odvážný a schopný, aby si ovládl ostatnía porazil své nepřátele, případně si našel vhodné…
Cena s DPH593,– 
Cena bez DPH490,– Kč
Skladem
Doprava od 54 Kč
 Přepravní službou již 22.10.od 450 Kč
 Na výdejním místě již 23.10.od 80 Kč
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Jsi vyhnancem, utiskovaným vyvrhelem, který byl odsouzen k putování a živoření vbarbarské pustině, kde slabí jsou sraženi do prachu zapomění a silní přežijí. Zde musíš bojovat za přežití a být dost odvážný a schopný, aby si ovládl ostatnía porazil své nepřátele, případně si našel vhodné spojence.

Putuj rozsáhlou zpustošenou krajinou, vyplněnou ruinami pradávných a mocných civilizací a odkryj tajemnou a temnou historii tohoto světa, aby si opravdu dokázalovládnout tuto krajinu vyvyrhelů. Začneš s ničím, jen s prázdnýma rukama a je jen na TOBĚ, jestli dokážeš vytvořit dědictvý pro Tvůj klan, jako jsou celá městaa pevnosti. Zotroč bandity této pustiny, obětuj bijící srdce tvých nepřátel naoltáři tvého boha, udělej cokoliv temného a krutého, neboť to je jediná cesta keslávě a přežití v této nehostinné krajině.

Ale pamatuj, přežití zde není jen v zajištění jídla a vody, ale hlavně v nalezení mocných zbraní, artefaktů pradávných dob a znalostí, s jimiž dokážeš vše a všechny kolem sebe ovládnout. Avšak nezapomeň, jít sám a neozbrojen, se nevyplácí...

Conan Exiles nejsou hrou s prázdnou krajinou, ale svět s bohatou historií, kde poznání a pochopení této historie je klíčem k Vašemu přežití a budoucnosti.