ESD Conan Exiles

Záruka: 24 měsíců | PN: 3529 | Kód: 2006171 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Jsi vyhnancem, utiskovaným vyvrhelem, který byl odsouzen k putování a živoření vbarbarské pustině, kde slabí jsou sraženi do prachu zapomění a silní přežijí. Zde musíš bojovat za přežití a být dost odvážný a schopný, aby si ovládl ostatnía porazil své nepřátele, případně si našel vhodné…
Cena s DPH620,– 
Cena s DPH pro registrované583,– Kč
Cena bez DPH512,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 24.6.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 25.6.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Jsi vyhnancem, utiskovaným vyvrhelem, který byl odsouzen k putování a živoření vbarbarské pustině, kde slabí jsou sraženi do prachu zapomění a silní přežijí. Zde musíš bojovat za přežití a být dost odvážný a schopný, aby si ovládl ostatnía porazil své nepřátele, případně si našel vhodné spojence.

Putuj rozsáhlou zpustošenou krajinou, vyplněnou ruinami pradávných a mocných civilizací a odkryj tajemnou a temnou historii tohoto světa, aby si opravdu dokázalovládnout tuto krajinu vyvyrhelů. Začneš s ničím, jen s prázdnýma rukama a je jen na TOBĚ, jestli dokážeš vytvořit dědictvý pro Tvůj klan, jako jsou celá městaa pevnosti. Zotroč bandity této pustiny, obětuj bijící srdce tvých nepřátel naoltáři tvého boha, udělej cokoliv temného a krutého, neboť to je jediná cesta keslávě a přežití v této nehostinné krajině.

Ale pamatuj, přežití zde není jen v zajištění jídla a vody, ale hlavně v nalezení mocných zbraní, artefaktů pradávných dob a znalostí, s jimiž dokážeš vše a všechny kolem sebe ovládnout. Avšak nezapomeň, jít sám a neozbrojen, se nevyplácí...

Conan Exiles nejsou hrou s prázdnou krajinou, ale svět s bohatou historií, kde poznání a pochopení této historie je klíčem k Vašemu přežití a budoucnosti.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.