ESD Crusader Kings II Holy Fury
ESD Crusader Kings II Holy FuryESD Crusader Kings II Holy FuryESD Crusader Kings II Holy Fury

ESD Crusader Kings II Holy Fury

Záruka: 24 měsíců | PN: 5300 | Kód: 2134741 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam V Římě a Konstantinopoli možná vládne Kristus, ale sever Evropy je pořád domovemstarých božstev války a domácího krbu.Víry spolu soupeří v krutém boji. Princmíru přináší konverzi mečem a přírodní bohové si za svoji přízeň žádají kruté oběti. Holy Fury je nejnovější rozšíření Crusader Kings II…
Cena s DPH530,– 
Cena s DPH pro registrované509,– Kč
Cena bez DPH438,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 23.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 24.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

V Římě a Konstantinopoli možná vládne Kristus, ale sever Evropy je pořád domovemstarých božstev války a domácího krbu.Víry spolu soupeří v krutém boji. Princmíru přináší konverzi mečem a přírodní bohové si za svoji přízeň žádají kruté oběti.

Holy Fury je nejnovější rozšíření Crusader Kings II, fantastický zážitek z oslavované strategie ze středověkého světa odmistrů strategických her, studia Paradox Development Studio. Obrať se na vojenské ležení pro podporu svých dobyvatelských snah, poklekni před Papežem a požádejho o svoje božské právo na trůn nebo založ legendární rod, jehož jméno se ponese napříč staletími.

Co nás čeká!

Začni hrát na fiktivní mapě Evropy za malé královstvíčko, které bojuje o svoje místo, nebo na náhodné mapě s historickými analogiemi za velká stará království.Připoj se k pohanskému válečnickému ležení a zamiř k vrcholu. Odemkni si přístupk mocným spojencům a lepším válečnickýmschopnostem. Potomci velkých válečníkůzískají bonusy, které se shodují s úspěchy jejich otců. Patří mezi ně historickérody Karla Velikého, Čingischána a dalších. Zkus přemoci neochotného vazala osobním kouzlem a přesvědčováním, nebo vyprovokuj někoho ke konfliktu. Zbožní katolíci mohou být kanonizováni. Slávu předají i svému pokolení a z jejich pohřebišťse stávají místa obrovské hodnoty.Pro aktivaci je nutné vlastnit základní hru Crusader Kings II v platformě Steam!
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.