ESD Deadlight Directors Cut
ESD Deadlight Directors CutESD Deadlight Directors CutESD Deadlight Directors Cut

ESD Deadlight Directors Cut

Záruka: 24 měsíců | PN: 5656 | Kód: 2329919 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Hororová zombie plošinovka ve vylepšenéDirectors Cut edici. Čeká vás upravené ovládání, vyladěné animace a celá řada dalších úprav. A k tomu také nový mód Survival Arena, který prověří vaše schopnosti přežít mezi zombie. SVĚT V TROSKÁCH Děj se odehrává v alternativní minulostiroku 1986…
Cena s DPH154,– 
Cena s DPH pro registrované151,– Kč
Cena bez DPH127,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 29.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 30.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Hororová zombie plošinovka ve vylepšenéDirectors Cut edici. Čeká vás upravené ovládání, vyladěné animace a celá řada dalších úprav. A k tomu také nový mód Survival Arena, který prověří vaše schopnosti přežít mezi zombie.

SVĚT V TROSKÁCH

Děj se odehrává v alternativní minulostiroku 1986 a vypráví příběh Randalla Waynea. Randall je introvert a lehce paranoidní přeživší, jenž se snaží ve světě zničeném zombie apokalypsou najít své blízké. Z ulic zničeného Seattlu, přes rozpadlé kanalizace a zbytky zničeného stadionu budete cestovat směrem k bájnému místu jménem Safe Point.

PŘEMÝŠLEJTE

Bezmyšlenkovité střílení nikam nevede. Chodících mrtvol je mnohem více než nábojů. Uvažujte a kdykoliv to bude možné, vyhýbejte se přímým střetům.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.