ESD Grotesque Tactics
ESD Grotesque TacticsESD Grotesque TacticsESD Grotesque Tactics

ESD Grotesque Tactics

Záruka: 24 měsíců | PN: 5913 | Kód: 2458923 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Grotesque Tactics to je příběhové, satirické RPG se strategickým bojovým systémem. Skupina 10 antihrdinů bojuje v groteskním světě, který kombinuje rysy a stereotypy západních a asijských RPG strategií jakými jsou Final Fantasy Tactics, Heroes of Might & Magic a Fire Emblem. Grotesque…
Cena s DPH366,– 
Cena s DPH pro registrované343,– Kč
Cena bez DPH302,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 17.10.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 18.10.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Grotesque Tactics to je příběhové, satirické RPG se strategickým bojovým systémem. Skupina 10 antihrdinů bojuje v groteskním světě, který kombinuje rysy a stereotypy západních a asijských RPG strategií jakými jsou Final Fantasy Tactics, Heroes of Might & Magic a Fire Emblem.

Grotesque Tactics splétá vtipný příběha spoustu zábavných dialogů s narážkamina některé z nejúspěšnějších RPG her jakými jsou Oblivion, Gothic a Lord of theRings.

Abyste ochránili království před nemilosrdným kultem „Temné církve“, který vyvraždil všechny hrdiny a rytíře království, budete muset najmout pochybné vojáky azachránit žárlivé panny, kteří vás budou následovat do boje jako vaše skupina.

Herní funkce:

Bojujte taktické bitvy s vtipnými animacemi, nespatřenými dosud v RPG Typičtíčlenové družiny, jakými jsou arogantní Holy Avatar, krvežíznivý Vampire Solitaire, sladká ale horkohlavá Angel Angelinaa mnoho dalších Nádherné venkovské krajiny a temné, zlověstné žaláře Skromně oděné panny osvobozené ze zajetí nemilosrdných monster Obrovští, detailně vykreslení a velmi zlí bossové Klasické RPG prvky: questy, poklady, obchodování, levelování a vybavování družiny složené z jedinečných hrdinů Příjemné dialogy s možnostívýběru odpovědí a hádanky ve stylu klasických adventur typu Monkey Island neboManiac Mansion
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.