ESD Hitman 2 Gold Edition
ESD Hitman 2 Gold EditionESD Hitman 2 Gold EditionESD Hitman 2 Gold Edition

ESD Hitman 2 Gold Edition

Záruka: 24 měsíců | PN: 5246 | Kód: 2134734 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam POZOR! Hra Hitman 2 bude na Steamu odemknutá 13. 11. 2018 (den vydání hry), aleklíče posíláme hned po potvrzení přijetíplatby. Získáte také okamžitý přístup do online co-op módu Sniper Assassin. HITMAN 2 GOLD EDITION obsahuje: základní hru HITMAN 2rozšiřující balíčky1 a 2 obsahující nové lokace…
Cena s DPH1 294,– 
Cena s DPH pro registrované1 216,– Kč
Cena bez DPH1 069,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 22.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 23.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

POZOR! Hra Hitman 2 bude na Steamu odemknutá 13. 11. 2018 (den vydání hry), aleklíče posíláme hned po potvrzení přijetíplatby. Získáte také okamžitý přístup do online co-op módu Sniper Assassin.

HITMAN 2 GOLD EDITION obsahuje:

základní hru HITMAN 2rozšiřující balíčky1 a 2 obsahující nové lokace, mise, snajperskou mapu, zbraně a oblekydigitálníobsah v podobě balíčku Executive Pack (italský kufřík z černé kůže, pistol ICA 19 Blackballer)4 denní předběžný přístupke hřeCestujte po světě a jděte po stopěsvých cílů napříč exotickými lokacemi ve hře HITMAN 2. Sluncem zalité ulice nebo temné a nebezpečné deštné lesy - předsmrticím zabijákem s krycím jménem Agent47 není úniku.

Převezměte roli obávaného Agenta 47 a ponořte se do nekompromisního a vzrušujícího špionážního příběhu HITMAN 2. Vaším úkolem bude eliminovat nepolapitelný cíls krycím označením Shadow Client a zničit jeho milice. Poté, co odhalíte skutečnou identitu svého cíle a dojdete pravdyohledně daleké minulosti samotného Agenta 47, nebude už nic jako dřív...

Klíčové prvky:

Svět je vaší zbraní - Využívejte okolníprostředí ke svému prospěchu a proveďtetak perfektní zabití za aplikace mnoha technik - plížení, sabotáž nebo tvrdá síla - a proměňte svou kreativitu ve smrtící zbraň.Nemilosrdný svět nájemných vražd - HITMAN 2 nabídne zcela novou příběhovou kampaň, nové mise, nedostižné cíle (Elusive Targets) a volnější živoucí obsah, který hráčům umožní otestovat nové způsoby zabijácké kreativity.Nové herní módy - Představujeme nové módy a nové způsoby, jak si hru HITMAN užít společně s Vašimi přáteli, jako je například kooperační mód Sniper Assassin.

Hra bude hratelná od 13.11.2018!
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.