ESD Mafia 2 Special Extended Edition

ESD Mafia 2 Special Extended Edition

Záruka: 24 měsíců | PN: 916 | Kód: 2006188 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Dramatický příběh s celou řadou výrazných postav a dramatických situací. Bohatý arzenál zbraní, který hráči využijí v akčních přestřelkách. Jedinečné honičky v celé řadě historických vozů. Skvělé grafické zpracování hry. Speciální rozšířená edice Mafie II se skládá ze základní hry a všech…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Dramatický příběh s celou řadou výrazných postav a dramatických situací.

Bohatý arzenál zbraní, který hráči využijí v akčních přestřelkách.

Jedinečné honičky v celé řadě historických vozů.

Skvělé grafické zpracování hry.

Speciální rozšířená edice Mafie II se skládá ze základní hry a všech oficiálníchDLC rozšíření: Betrayal of Jimmy, Jimmy's Vendetta a Joe's Adventures. V balenínavíc naleznete i čtyři tématické balíčky Vegas, Renegade, Greaser a War Hero!

Herní rrozšíření

The Betrayal of Jimmy: Rozšíření The Betrayal of Jimmy je takřka arkádovým pojetím zážitku, který Mafie II nabízí. Tým převzal ty nejzábavnější prvky ze hry: střelbu, jízdu, loupení apod. v otevřenémsvětě, a proměnil je v bodově hodnocenéřádění. Když se Jimmy stane obětí podrazu a netuší, co se děje, začne přijímat úkoly od různých kriminálních rodin ve snaze odhalit pravdu. Setkáte se zde s několika novými rodinami, ovšem některé z postav se vyskytují ve více příběhových liniích, včetně hlavního protagonisty – nádherného města Empire Bay. Díky 25 rozmanitým misím slibuje The Betrayal of Jimmy vydatné rozšíření herního zážitku.

Jimmy's Vendetta: V doplňku Jimmy's Vendetta se znovu potkáváme s rázným surovcem Jimmym, který se právě nachází ve vězení. Strávil zde posledních 15 let, neboťbyl během jednoho svého kontraktu zrazen zaměstnavatelem. Jimmymu se podaří využít vězeňské vzpoury a uniknout v bedněs prádlem. Když se dostane zpět do Empire Bay, začne pracovat na plánu pomstít se dvěma vůdcům mafiánských rodin, kteréviní ze zrady. Chce, aby jejich impériapadla!

Joe's Adventures: V doplňku Joe's Adventures může hráč převzít roli Joea Barbara– Vitova přítele. Joe znal Vita od útlého dětství a jejich vztah neměl chybu, než byl ovšem Vito poslán do vězení. Totorozšíření nabízí odpověď na otázku, cose dělo v Empire Bay, zatímco se Vito nacházel za mřížemi. Hráč se navíc nedozvíjen o tom, co Joe dělal během Vitových„ztracených let", ale odkryje také některá tajemství spojená se Scalettovým odsouzením.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.