ESD Mafia 2 Special Extended Edition

ESD Mafia 2 Special Extended Edition

Záruka: 24 měsíců | PN: 916 | Kód: 2006188 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Dramatický příběh s celou řadou výrazných postav a dramatických situací. Bohatý arzenál zbraní, který hráči využijí v akčních přestřelkách. Jedinečné honičky v celé řadě historických vozů. Skvělé grafické zpracování hry. Speciální rozšířená edice Mafie II se skládá ze základní hry a všech…
Cena s DPH620,– 
Cena s DPH pro registrované583,– Kč
Cena bez DPH512,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 12.12.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 13.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Dramatický příběh s celou řadou výrazných postav a dramatických situací.

Bohatý arzenál zbraní, který hráči využijí v akčních přestřelkách.

Jedinečné honičky v celé řadě historických vozů.

Skvělé grafické zpracování hry.

Speciální rozšířená edice Mafie II se skládá ze základní hry a všech oficiálníchDLC rozšíření: Betrayal of Jimmy, Jimmy's Vendetta a Joe's Adventures. V balenínavíc naleznete i čtyři tématické balíčky Vegas, Renegade, Greaser a War Hero!

Herní rrozšíření

The Betrayal of Jimmy: Rozšíření The Betrayal of Jimmy je takřka arkádovým pojetím zážitku, který Mafie II nabízí. Tým převzal ty nejzábavnější prvky ze hry: střelbu, jízdu, loupení apod. v otevřenémsvětě, a proměnil je v bodově hodnocenéřádění. Když se Jimmy stane obětí podrazu a netuší, co se děje, začne přijímat úkoly od různých kriminálních rodin ve snaze odhalit pravdu. Setkáte se zde s několika novými rodinami, ovšem některé z postav se vyskytují ve více příběhových liniích, včetně hlavního protagonisty – nádherného města Empire Bay. Díky 25 rozmanitým misím slibuje The Betrayal of Jimmy vydatné rozšíření herního zážitku.

Jimmy's Vendetta: V doplňku Jimmy's Vendetta se znovu potkáváme s rázným surovcem Jimmym, který se právě nachází ve vězení. Strávil zde posledních 15 let, neboťbyl během jednoho svého kontraktu zrazen zaměstnavatelem. Jimmymu se podaří využít vězeňské vzpoury a uniknout v bedněs prádlem. Když se dostane zpět do Empire Bay, začne pracovat na plánu pomstít se dvěma vůdcům mafiánských rodin, kteréviní ze zrady. Chce, aby jejich impériapadla!

Joe's Adventures: V doplňku Joe's Adventures může hráč převzít roli Joea Barbara– Vitova přítele. Joe znal Vita od útlého dětství a jejich vztah neměl chybu, než byl ovšem Vito poslán do vězení. Totorozšíření nabízí odpověď na otázku, cose dělo v Empire Bay, zatímco se Vito nacházel za mřížemi. Hráč se navíc nedozvíjen o tom, co Joe dělal během Vitových„ztracených let", ale odkryje také některá tajemství spojená se Scalettovým odsouzením.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.