ESD Medal of Honor Warfighter Limited Edition
ESD Medal of Honor Warfighter Limited EditionESD Medal of Honor Warfighter Limited EditionESD Medal of Honor Warfighter Limited Edition

ESD Medal of Honor Warfighter Limited Edition

Záruka: 24 měsíců | PN: 278 | Kód: 2006186 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Origin Limitovaná edice navíc obsahuje: odstřelovací pušku McMillan TAC-300 a oblečeníUS Navy Sniper Seal. Nový díl Medal of Honor od EA opět přinese mise inspirované skutečnými bojovýmioperacemi. Ať už jde o záchranu rukojmích na Filipínách nebo eliminaci pirátských útoků u somálského pobřeží…
Cena s DPH331,– 
Cena s DPH pro registrované291,– Kč
Cena bez DPH274,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 19.6.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 20.6.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Origin

Limitovaná edice navíc obsahuje: odstřelovací pušku McMillan TAC-300 a oblečeníUS Navy Sniper Seal.

Nový díl Medal of Honor od EA opět přinese mise inspirované skutečnými bojovýmioperacemi.

Ať už jde o záchranu rukojmích na Filipínách nebo eliminaci pirátských útoků u somálského pobřeží, Warfighter předvede nejmodernější techniku boje proti současným formám terorismu. Na tvorbě hry se opět podíleli příslušníci jednotek Tier 1.Nabízí agresivní, drsný a autentický herní systém, v němž hráči ochutnají denníchléb nejlepších a nejdisciplinovanějších vojáků na světě. Děj Medal of Honor Warfighter je osobním příběhem příslušníka amerických jednotek Tier 1 s přezdívkou Kazatel (Preacher), jenž se po ukončení tajných misí v zahraničí vrací domů krodině. Když je však přes státní hranicipřevezena výbušnina s názvem PETN, Kazatel je spolu se svými spolubojovníky znovu vyslán do akce s cílem tuto hrozbu eliminovat.

V multiplayeru mohou hráči z některých zemí reprezentovat své příslušníky jednotek Tier 1. Medal of Honor Warfighter zahrnuje 12 různých jednotek Tier 1 z několika zemí, mj. australských SASR, britských SAS, německých KSK či polských GROM.Vůbec poprvé v historii série představítitul mnohonárodnostní oddíl Tier 1 „modří-vs-modří“, kde si to nejlepší z nejlepších profesionálních vojáků světa rozdají v online soutěži.

S využitím výkonu herního enginu Frostbite 2 vyvíjí Medal of Honor Warfighter studio Danger Close Games se sídlem v kalifornském Los Angeles.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.