ESD Project Cars 2

Záruka: 24 měsíců | PN: 3686 | Kód: 2006216 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Pokračování ultimátní závodní hry, kterési opět klade za cíl být tou nejpokročilejší závodní simulaci na světě. Hra vznikla za spolupráce profesionálních závodníků i hráčů a nabízí tak autentický závodní zážitek, který jinde jen tak nenajdete. KOUZLO JEDINEČNOSTI Hra nabízí obrovský počet tratí…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Pokračování ultimátní závodní hry, kterési opět klade za cíl být tou nejpokročilejší závodní simulaci na světě. Hra vznikla za spolupráce profesionálních závodníků i hráčů a nabízí tak autentický závodní zážitek, který jinde jen tak nenajdete.

KOUZLO JEDINEČNOSTI

Hra nabízí obrovský počet tratí se širokou nabídkou více než 170 licencovaných vozidel od řady ikonických značek. Dále jsou tu desítky tratí na různých površíchs vylepšenou technologii LiveTrack 3.0.Díky ní podmínky na trati ovlivňují výkon a chování vozů, a také upravují traťpo dobu závodního víkendu.

KDYKOLIV, KDEKOLIV

Project CARS 2 obsahuje širokou paletu motoristických závodů včetně rallycrossunebo IndyCar. Závodit můžete v jakémkoliv vozidle po různých tratích s dynamickou změnou počasí i denní doby. Čeká vás led, asfalt, šotolina, bláto, sníh, den,noc a samozřejmě i mokré tratě plné kaluží. Ty se na trati při dešti dynamicky vytváří.

V ZÁPALU SOUBOJE

Je tu zcela nový, fanoušky vyžádaný, online turnajový herní mód, který umožní hráčům vytvářet závodní ligy. Různé eSportfunkce budou dostupné ihned od data vydání, spolu s integrací streamingu a spoustou dalšího.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.