ESD Ryse Son of Rome

Záruka: 24 měsíců | PN: 1788 | Kód: 2006187 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Son of Rome vypráví příběh Maria Tita, který se stal svědkem vyvraždění své rodiny barbarskou hordou. Na své cestě za pomstou se Marius nechá naverbovat do armády v provincii Britannia a rychle postupuje směrem nahoru až na hodnost generála. Jak se jeho válka proti barbarům blížíke svému vrcholu…
Cena s DPH260,– 
Cena s DPH pro registrované236,– Kč
Cena bez DPH215,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 19.6.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 20.6.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Son of Rome vypráví příběh Maria Tita, který se stal svědkem vyvraždění své rodiny barbarskou hordou. Na své cestě za pomstou se Marius nechá naverbovat do armády v provincii Britannia a rychle postupuje směrem nahoru až na hodnost generála. Jak se jeho válka proti barbarům blížíke svému vrcholu, odhaluje svou další cestu-aby dovršil svou pomstu, musí se vrátit do Říma. Nová fyzika oblečení a vlasů v kombinaci s neuvěřitelně plynulou animací zajišťuje, že každý váš pohyb bude vypadat naprosto autenticky. V odrazech na zbraních a brnění se objeví i ty nejmenší pohmožděniny a změny světelných podmínek a lámání světla procházejícího vodou přidává ještě více na realismu.

Co nás čeká?

Zažijte římské impérium v ohromujícím detailním provedení, od nejsevernějších oblastí provincie Britannia po Koloseum.Římské vojsko ožívá v propracovaných detailech. Budete vrženi do neúprosné bitvy,kde v tvářích svých nepřátel uvidíte jejich emoce.Naučte se složité bojové techniky a střídejte různé útoky. Postavte seněkolika nepřátelům současně a dorážajte jich více než stovkou brutálních smrtících úderů.Ve větších bitvách můžete dokonce velet svým vojákům a vést svou armádu proti hordám nepřátel.Svou postavu, inventář a upgrady můžete spravovat pomocí aplikace SmartGlass. Získáte nejnovější herní informace a budete moci porovnávat svůj postup a statistiky s ostatnímihráči.Vylepšete svůj zážitek hry díky gestům s Kinect! Řiďte útoky, povzbuzujtesvé vojáky pomocí volitelných hlasovýchpříkazů, kterými dokážete zvrátit vývojbitvy.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.