ESD Titan Quest Anniversary Edition
ESD Titan Quest Anniversary EditionESD Titan Quest Anniversary EditionESD Titan Quest Anniversary Edition

ESD Titan Quest Anniversary Edition

Záruka: 24 měsíců | PN: 5355 | Kód: 2134739 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam U příležitosti svého 10. výročí se TitanQuest může pochlubit zbrusu novým úchvatným zpracováním. Tato výroční edice snoubí ve strhujícím přepracování hry TitanQuest a Titan Quest Immortal Throne dojedné, která vám poskytne ty nejšpičkovější ARPG zážitky. Anniversary Edition Update Přepracovaná…
Cena s DPH254,– 
Cena s DPH pro registrované232,– Kč
Cena bez DPH210,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 23.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 24.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

U příležitosti svého 10. výročí se TitanQuest může pochlubit zbrusu novým úchvatným zpracováním. Tato výroční edice snoubí ve strhujícím přepracování hry TitanQuest a Titan Quest Immortal Throne dojedné, která vám poskytne ty nejšpičkovější ARPG zážitky.

Anniversary Edition Update Přepracovaná a vylepšená funkcionalita hry více hráčů, nové možnosti v podobě hlasového chatu a úpravy NAT zajišťující nejlepší možné spojení. Podpora více rozlišení, větší odstup kamery a upravitelná velikost rozhraní. Vylepšený výkon a celková stabilita. Nové možnosti modifikací a plně integrovaná služba Steam Workshop. Zcela přepracovaný systém vyvážení a vylepšenívšech mistrovství, typů poškození, jedinečných předmětů i sad. Nespočet oprav adalších vylepšení, včetně desetiletého komunitního vývoje. Rozšířené výzvy a odměny pro větší skupiny i vyšší úrovně obtížnosti. Tucty nových hrdinů a velitelů.Vylepšená umělá inteligence nepřátel aochočených zvířat. Nové možnosti zpříjemňující život, jako jsou například vyššílimit zásob, rychlejší sbírání předmětůa ovládání rychlosti. Omezené možnosti podvádění s kořistěním, odstraněné testovací předměty a porovnání modifikací z hry více hráčů. Pozvánky pro přátele ve službě Steam. Achievementy služby Steam. Sběratelské karty služby Steam. Poznejteodvahu, která z hrdinů dělá legendy "Zbrusu nová akční RPG hra odehrávající seve starověkém Řecku, Egyptě a Asii z pera spolutvůrce hry Age of Empires BrianaSullivana a scénáristy filmu Statečné srdce Randalla Wallace.Titáni unikli ze svého věčného vězení a rozpoutali na Zemichaos. Bohové tak musí najít hrdinu, který by dokázal zvrátit celou velkolepou bitvu na stranu lidí a bohů.
Během impozantního boje dobra se zlem sehráči utkají s těmi největšími padouchyřecké mytologie, postaví se útokům Kerbera a vystaví se nebezpečím zrádné řekyStyx. Stanou se vykladači proroctví slepého věštce Teiresia, postaví se do bojepo boku Agamemnona i Achilla a s pomocíOdysseových lstí se pokusí pokořit tototemné dobrodružství."

Jste připravení vydat se na cestu?

Key Features Prozkoumejte starověký svět – Vydejte se na cestu k Parthenonu, Velkým pyramidám, visutým zahradám babylonským, Velké čínské zdi i dalším legendárním stavbám, odhalte tajuplné záhady autkejte se s mytologickými zrůdami. Atmosférická grafika – Vydejte se na hrdinskou cestu autentickým světem starověku vytvořeným ve strhujícím, realistickém a detailním 3D provedení. Pokořte legendární netvory – Utkejte se v příběhové kampani, která určí osud veškerého bytí, s těmi nejhrozivějšími netvory a mytickými zrůdami. Detailně upravitelné postavy – Upravte si svou postavu výběrem z 28 třída více než 1000 kusů jedinečných i legendárních předmětů a vytvořte z ní nepřekonatelného šampiona. Hra pro více hráčůonline – Nechte ostatní hráče zhodnotitvámi připravené mapy v kooperativních hrách pro 2–6 hráčů online. Torba vlastních světů – V snadno ovladatelném editorutvořte vlastní mapy a zajistěte si tak nekonečné hodiny zábavy i dobrodružství.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.