ESD Tom Clancys The Division 2

Záruka: 24 měsíců | PN: 5177 | Kód: 2246483 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu UPlay Nejvíce chráněné město na planetě padloza oběť smrtícímu viru, který drastickysnížil populaci na Zemi před 7 měsíci. Agenti Divize jsou poslední linií obrany,jedinou nadějí na přežití pro Washington DC, ale také zbytku národa. Pokračování úspěšné taktické akční hry s RPG prvkynás zavede do hlavního…
Cena s DPH1 482,– 
Cena s DPH pro registrované1 457,– Kč
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH1 225,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 28.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 29.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu UPlay

Nejvíce chráněné město na planetě padloza oběť smrtícímu viru, který drastickysnížil populaci na Zemi před 7 měsíci. Agenti Divize jsou poslední linií obrany,jedinou nadějí na přežití pro Washington DC, ale také zbytku národa. Pokračování úspěšné taktické akční hry s RPG prvkynás zavede do hlavního města USA.

VYPLAVENÝ WASHINGTON DCOtevřený svět plný bouří, potop, chaosu a nebezpečí, to je Washington DC, nejstřeženější místo nazemi, ale nyní plný zlomených nadějí acivilistů, co udělají všechno pro přežití. Ulice jsou nyní plné nepřátelských frakcí působících bolest a vyvolávajícíchstrach. Každý z vašich nepřátel má jinýcíl a je jen na vás ochránit město a zajistit tak jeho budoucnost.

SKVĚLÝ ENDGAMEThe Division 2 je navrženatak, aby hra nikdy neskončila. I po dokončení napínavé příběhové linie, budetemít přístup k obsahu, který bude vycházet celý rok po vydání. Těšit se můžete napříběhové mise, rozšíření mapy a nové herní módy.

NOVÉ SPECIALIZACESranda nemusí skončit po dokončení kampaně. Po jejím dohrání dostanete přístup k novým specializacím, jako například ostrostřelec. Každá z těchto nových specializací má svůj vlastní systém postupu, s novými dovednosti a mnoho dalšího, takže můžete vylepšit agentapodle svého.

ŽIVOUCÍ DYNAMICKÝ SVĚTZákladní lidské potřeby jako jídlo, léky a munice jsou nedostatkové a díky tomu se o ně bojuje v lokální civilní válce. Jednotlivé frakcebojují kromě totální nadvlády nad Washingtonem DC právě o tyto základní potřeby.V The Division 2 se střetávají členovéfrakcí a civilisté a vytváří tak dynamický svět, který můžete prozkoumávat.

SPOJTE CIVILISTYNěkteří civilisté se spojují a vytvářejí vlastní společenství, aby se bránili proti nepřátelům, ale jsoupod neustálou hrozbou a jen vy je můžete zachránit. Na oplátku vám pomohou se stavbou vlastní základny a přijdou na pomoc v případě potřeby. Budování vztahu scivilisty znamená získat naději na přežití Washingtonu DC.

TEMNÁ ZÓNA JE ZPÁTKYMáte odvahu vstoupitdo Temné zóny? Kořist je jedinečná, aleriziko vysoké! Jedná se o nejbezpečnější oblast v Tom Clancy’s The Division 2,kde pocítíte strach, zradu a napětí. Kterýkoliv z ostatních agentů se může v mžiku obrátit proti vám a ukrást vaši kořist. Pokud ale uniknete, odměna je vysoká.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.