ESD Total War Saga Thrones of Britannia
ESD Total War Saga Thrones of BritanniaESD Total War Saga Thrones of BritanniaESD Total War Saga Thrones of Britannia

ESD Total War Saga Thrones of Britannia

Záruka: 24 měsíců | PN: 4047 | Kód: 2006197 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Píše se rok 878 n. l. Bojovný anglický král Alfréd Veliký vybudoval v bitvě u Ethandunu impozantní obranu a invaze Vikingůsi na ní vylámala zuby. Spráskaní, lečdosud nezlomení severští vojevůdci držípozice po celé Británii. Po téměř 80 letech je to vůbec poprvé, co se země nachází v křehkém stavu…
Cena s DPH1 132,– 
Cena s DPH pro registrované1 075,– Kč
Cena bez DPH936,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 25.4.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 26.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Píše se rok 878 n. l. Bojovný anglický král Alfréd Veliký vybudoval v bitvě u Ethandunu impozantní obranu a invaze Vikingůsi na ní vylámala zuby. Spráskaní, lečdosud nezlomení severští vojevůdci držípozice po celé Británii. Po téměř 80 letech je to vůbec poprvé, co se země nachází v křehkém stavu míru. Králové Anglie, Skotska, Irska a Walesu z celého rozděleného ostrova tuší, že se schyluje ke změně. Změně, která skýtá příležitost. Budou se podepisovat dohody. Přijde válka.Osud bude vrtkavý a bude se o tom vyprávět. To vše v sáze, která mapuje vzestupjednoho z největších národů v dějinách.Králové povstanou. Jeden usedne na trůn. Hra Thrones of Britannia je samostatnáhra ze série Total War, ve které budetepřepisovat důležitý historický milník,od kterého se bude následně odvíjet osudmoderní Británie. V čele deseti hratelných frakcí musíte vybudovat a ubránit království v zájmu Anglosasů,gaelských klanů, velšských kmenů nebo vikinských osadníků. Utvářejte spojenectví, spravujte rozvíjející se sídla, budujte vojska a vypravujte se na dobyvačná tažení napříč tou nejdetailnější mapou, jaká se kdy v Total War objevila.

Klíčové prvky

K dosažení slavného vítězství se lze vevelké kampani dopracovat mnoha způsoby.Můžete agresivně expandovat prostřednictvím hrubé síly, získat si věhlas výstavbou, pokročilými technologiemi a vlivem nebo splnit sérii unikátních úkolů odvíjejících se od historie vámi vybrané frakce. V pozdní fázi hry vás pak čeká epickákoncovka a závěrečná, rozhodující vítězná podmínka.Prozkoumejte a dobuďte Britské ostrovy. Rozkryjte opar neznáma a objevte anglosaskou Británii v celé šíři odzasněžených skotských vrchovin až po kentské sady a nivy. Různá městečka, městaa vesnická prostředí jsou inspirací procelou řadu různých bojišť. Experimentujte se strategickými možnostmi nově obsazených menších sídel. Přiškrťte nepřátelské obchodní trasy a vymaňte je ze silných, udržitelných pozic.

Kings will rise. One will rule.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.