ESD Vendetta Curse of Ravens Cry
ESD Vendetta Curse of Ravens CryESD Vendetta Curse of Ravens CryESD Vendetta Curse of Ravens Cry

ESD Vendetta Curse of Ravens Cry

Záruka: 24 měsíců | PN: 5333 | Kód: 2158941 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam V nejtmavších koutech Karibiku se opět zvedá staré zlo. Bylo to roky, co byla rodina Christophera Ravena brutálně zavražděna Nevillem"ďáblem" Scrantonem a jeho krvežíznivýmgangem, Ďáblovými prsty. Osiřelý a s chybějící ruku, je Christopher zachráněn Marcusem, bývalým otrokem a výrobcem rumu,který…
Cena s DPH462,– 
Cena s DPH pro registrované454,– Kč
Cena bez DPH382,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 22.7.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 23.7.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

V nejtmavších koutech Karibiku se opět zvedá staré zlo.

Bylo to roky, co byla rodina Christophera Ravena brutálně zavražděna Nevillem"ďáblem" Scrantonem a jeho krvežíznivýmgangem, Ďáblovými prsty. Osiřelý a s chybějící ruku, je Christopher zachráněn Marcusem, bývalým otrokem a výrobcem rumu,který Christophera ošetřuje zpět ke zdraví a vezme ho pod jeho křídlo.

Christopher v srdci vyrůstá s černou hořkostí a utopí své démony v rumu a násilí a nekonečně se pokouší o pomstě, kterámu byla ukradena, když Devilské Dny zmizely v monstrózním zemětřesení, které potopilo polovinu Port Royal. Když se objeví řada brutálních a příliš známých vražd, Christopherova šance na pomstu je najednou v jeho uchopení. Neville a Tiny jsou zpátky, a nic na zemi nezastaví Christophera, aby si nárokoval jejich hlavy.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.