ESD World War 3
ESD World War 3ESD World War 3ESD World War 3

ESD World War 3

Záruka: 24 měsíců | PN: 5244 | Kód: 2134733 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Třetí světová válka. Nikdo na celém světě ji nechce, a přesto nás všechny pravidelně děsí její možnost! Nezbývá než doufat, že atomovky ani konvenční hlavice na naše hlavy nikdy nedopadnou, a do té doby se na tu eventualituzkoušet připravit. To by mělo docela dobře jít v polské multiplayerové…
Cena s DPH752,– 
Cena s DPH pro registrované744,– Kč
Cena bez DPH621,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 29.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 30.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Třetí světová válka. Nikdo na celém světě ji nechce, a přesto nás všechny pravidelně děsí její možnost!

Nezbývá než doufat, že atomovky ani konvenční hlavice na naše hlavy nikdy nedopadnou, a do té doby se na tu eventualituzkoušet připravit. To by mělo docela dobře jít v polské multiplayerové střílečceWorld War 3.

Silná teamplay, národní ozbrojené síly,skutečné lokality a všestranný systém přizpůsobení přispívají k autentickosti moderního bojového zážitku, posilněného dalšími důležitými prvky, jako je robustníbalistický systém, pokročilé brnění a reálné zbraně.

World War 3 je silně zakotvena ve vojenském realismu a nabízí přesné zobrazení zbraní, uniformy a vybavení národních ozbrojených sil. Vše, co vás inspirovalo ktomu, abyste válečné úsilí osobně dokázali a dokázali, že vaše země je dominantní silou na bojišti. Všechny mapy jsou založeny na skutečných místech, jako jsouulice Varšavy, Berlína a Moskvy (více plánovaných lokalit), které byly vytvořenybezprecedentní pozorností k detailu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.