GOCLEVER City Board SUV s LG baterií, 8" off road, černá - kolonožka, hoverboard - BAZAR z opravy
GOCLEVER City Board SUV s LG baterií, 8" off road, černá - kolonožka, hoverboard - BAZAR z opravyGOCLEVER City Board SUV s LG baterií, 8" off road, černá - kolonožka, hoverboard - BAZAR z opravyGOCLEVER City Board SUV s LG baterií, 8" off road, černá - kolonožka, hoverboard - BAZAR z opravyGOCLEVER City Board SUV s LG baterií, 8" off road, černá - kolonožka, hoverboard - BAZAR z opravyGOCLEVER City Board SUV s LG baterií, 8" off road, černá - kolonožka, hoverboard - BAZAR z opravyGOCLEVER City Board SUV s LG baterií, 8" off road, černá - kolonožka, hoverboard - BAZAR z opravyGOCLEVER City Board SUV s LG baterií, 8" off road, černá - kolonožka, hoverboard - BAZAR z opravy

GOCLEVER City Board SUV s LG baterií, 8" off road, černá - kolonožka, hoverboard - BAZAR z opravy

Záruka: 24 měsíců | PN: CBLSSBEU_BAZAR1 | Kód: 2245655 | CZ distribuce
kalibrace senzoru + opraven uchyt stupacky / pouzivany GOCLEVER CITY BOARD SUV Moderní technologie Pokročilý gyroskop Baterie LG LED světlo Rychlost až 15 km/h Průměr kola 8“ Design pro rozmanitý terén Vestavěný Bluetooth reproduktor Dálkové ovládání GOCLEVER CITY BOARD SUV Objevte novou možnost pohybu v terénu s GOCLEVER…
Momentálně nedostupné

Popis

kalibrace senzoru + opraven uchyt stupacky / pouzivany
GOCLEVER CITY BOARD SUV

GOCLEVER CITY BOARD SUV


Moderní technologie
Pokročilý gyroskop
Baterie LG
LED světlo
Rychlost až 15 km/h
Průměr kola 8“
Design pro rozmanitý terén
Vestavěný Bluetooth reproduktor
Dálkové ovládání

 GOCLEVER CITY BOARD SUV

GOCLEVER CITY BOARD SUV

Objevte novou možnost pohybu v terénu s GOCLEVER CITY BOARD SUV.

 Drží Vaši rovnováhu

Drží Vaši rovnováhu

Můžete se pohybovat rychleji, příjemněji a jednodušeji. Jak již dnes můžete zjistit s boardem GOCLEVER CITY SUV, který v sobě má integrovaný reproduktor a zařízení BLUETOOTH. Pohyb v terénu pro Vás s tímto zařízením bude výrazně jednodušší.

 Jak funguje? Jednoduše!

Jak funguje? Jednoduše!

Přístroj využívá samovyvažující gyroskopický senzor. Způsob jízdy je založen na intuitivním vyvažování těla, bez jakéhokoliv úsilí a dlouhodobé přípravy. Uživatel může ovládat vozidlo – zrychlovat, zpomalovat, brzdit, otáčet, atd. – jen tím, že zapojí nohy a bude se naklánět dopředu a dozadu. Je také možné se otočit o 360°. Ujetá vzdálenost, s plně nabitými bateriemi, může být až 20 km. Maximální úhel náklonu je 30°.

Moderní technologie – zábava a bezpečí v jednom

Moderní technologie – zábava a bezpečí v jednom

Toto inteligentní zařízení přináší zábavu a nový způsob dopravy do Vašeho každodenního života. Kolonožka je štíhlá a elegantní a díky svým 8“ off-road kolům s vysokou přilnavostí kola minimalizují úhel sklonu a drží stabilitu. Díky těmto prvkům nabízí GOCLEVER CITY BOARD SUV prvotřídní bezpečnost a plynulost pohybu. Důležitým prvkem jsou také LED světla, která se rozsvítí, jakmile se dá zařízení do pohybu.

Ekologický produkt

Ekologický produkt

CITY BOARD je ekologický výrobek, který neznečišťuje životní prostředí. Můžete jej velice snadno přepravovat v autobuse, tramvaji nebo metrem, díky praktické tašce, která je součástí balení.

Unikátní design – komfort a prestiž

Unikátní design – komfort a prestiž

Charakteristický design SUV s protiskluzovým povrchem zajišťuje bezpečnost a zvyšuje komfort jízdy. Vzhled Vašeho zařízení bude přitahovat pozornost a neunikne žádnému oku. Stylovým doplňkem je také sada na dálkové ovládání.

Radost z jízdy

Radost z jízdy

CITY BOARD je rychlý a velmi pohodlný způsob přepravy, který Vám navíc umožní zdokonalení v držení rovnováhy a vyvažování. Díky off-road kolům překonáte velmi snadno všechny možné druhy terénu. Na nedostatek baterie Vás upozorní zvukový a světelný signál. Baterie se nabíjí přibližně 2 hodiny.

Svoji muziku budete mít stále u sebe

Svoji muziku budete mít stále u sebe

Novinkou u tohoto zařízení jsou také vestavěné BLUETOOTH reproduktory přímo v zařízení, které můžete jednoduše připojit k Vašemu chytrému telefonu. Díky tomu si můžete užívat svoji oblíbenou hudbu kdekoliv na cestách.

 Možnost dálkového ovládání

Možnost dálkového ovládání

Úplnou novinkou je také možnost zamknutí a odemknutí kolonožky pomocí dálkového ovládání.

Technické parametry:

Rychlost: max. 15 km/h, provozní rychlost 12 km/h
Dojezd: až 20 km
Max. úhel stoupání: 15° - 30°(závisí na hmotnosti jezdce)
Nosnost: až 120 kg
Baterie: 36V x 4.4AH (158WH) lithium, značka LG
Doba nabíjení: 60 - 120 min (za 30 minut až 80 %)
Velikost pneumatik: 8"
Rozměry: 60 x 19 x 17 cm
Váha: 13,9 kg

Obsah balení:
City Board, nabíječka, přepravní vak, dokumentace, dálkové ovládání

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.