GOCLEVER hodinky Chronos Eco

GOCLEVER hodinky Chronos Eco

Záruka: 24 měsíců | PN: GCWCHRE | Kód: 2131938 | CZ distribuce
CHYTRÉ HODINKY CHRONOS ECO Oznámení z telefonu na vašem zápěstí! Podívejte se kdo volá, píše sms, e-mail, aniž byste se dotkli telefonu. UNIKÁTNÍ FUNKCE CHRONOS ECO tiše vibruje a zobrazí upozornění o nových událostech, a to i když je telefon v tichém režimu. Použijte určené aplikace Goclever Chronos ECO pro výběr oznámení z aplikací…
Momentálně nedostupné

Popis

CHYTRÉ HODINKY CHRONOS ECO

CHYTRÉ HODINKY CHRONOS ECO

Oznámení z telefonu na vašem zápěstí! Podívejte se kdo volá, píše sms, e-mail, aniž byste se dotkli telefonu.

UNIKÁTNÍ FUNKCE

UNIKÁTNÍ FUNKCE

CHRONOS ECO tiše vibruje a zobrazí upozornění o nových událostech, a to i když je telefon v tichém režimu. Použijte určené aplikace Goclever Chronos ECO pro výběr oznámení z aplikací nainstalovaných na vašem smartphonu. Několik dotyků může rozhodnout, které informace se zobrazí také na hodinkách.

HODINKY

HODINKY

Zobrazení s vynikajícím kontrastem a podsvícením. Používejte Chronos ECO za všech podmínek díky úžasné technologii LCD displeje. Unikátní technologie Sharp Memory LCD vám umožní získat nejlepší kontrast na trhu. Displej Chronos ECO poraží populární E-Ink displeje, které se používají v jiných produktech.

AŽ 30 DNÍ BEZ NABÍJENÍ

AŽ 30 DNÍ BEZ NABÍJENÍ

Zapomeňte na nabíjení Chronos ECO až na 30 dní. Díky Bluetooth 4.0 a technologii displeje se snižuje energetická náročnost zařízení.

NEJVYŠŠÍ KVALITA KONSTRUKCE A POUŽITÝCH MATERIÁLŮ

NEJVYŠŠÍ KVALITA KONSTRUKCE A POUŽITÝCH MATERIÁLŮ

Používejte CHRONOS ECO i v náročných podmínkách. Displej je chráněn proti poškrábání vysoce odolným sklem. Nezáleží zda jdete běhat, plavat nebo na důležité jednání, hodinky jsou stále s vámi. Nadčasový design, elegance a kompaktní rozměry CHRONOS ECO mají za následek, že vypadají skvěle, bez ohledu na to, co máte právě na sobě.

OVLÁDÁNÍ HUDBY

OVLÁDÁNÍ HUDBY

Bez jakékoliv manipulace s telefonem můžete zastavit, přehrát nebo změnit skladby v hudebním přehrávači vašeho smartphonu. S praktickými tlačítky i v boxerských rukavicích.

OVLÁDÁNÍ KAMERY

OVLÁDÁNÍ KAMERY

Pořizujte fotografie nebo videa smartphonem vzdáleně za pomoci hodinek.

SPORTOVNÍ FUNKCE

SPORTOVNÍ FUNKCE

Plánujte a dosáhněte cílů vašich každodenních činností. Zjistěte, zda jste si naplánovali dostatek času na spánek. Vestavěný akcelerometr změří vaše denní a noční aktivity. Porovnejte nasbíraná data u jednotlivých aktivit s ostatními uživateli CHRONOS ECO v denním a týdenním žebříčku.

VÝVOJ A AKTUALIZACE

VÝVOJ A AKTUALIZACE

Díky bezdrátovým aplikacím a aktualizací firmwaru, s chytrýma hodinkami CHRONOS ECO budete mít jistotu, že vaše CHRONOS ECO porostou s vámi.

Technické parametry:

Displej: LCD 1,26“, rozlišení 144 x 168 pix.
Bluetooth: 4.0 LE
Odolnost: 5 ATM
Baterie: 110 mAh
Doba provozu: až 3 týdny
Rozměry: 4,5 x 3,5 x 1,1 mm
Hmotnost: 36 g

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.