Gril na dřevěné uhlí CATTARA ROYAL litinový rošt

Gril na dřevěné uhlí CATTARA ROYAL litinový rošt

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2131903 | CZ distribuce
Gril na dřevěné uhlí CATTARA ROYAL litinový rošt Gril na dřevěné uhlí s robustní konstrukcí ROYAL, je grilem pro náročné uživatele. Konstrukce z oceli je opatřena hrubou černou barvou. Madla a ovládací kovové prvky, mají dostatečné rozměry pro pohodlný úchop a zajišťují precizní ovládání. Oboustranná regulace…
Momentálně nedostupné

Popis

Gril na dřevěné uhlí CATTARA ROYAL litinový rošt
Gril na dřevěné uhlí s robustní konstrukcí ROYAL, je grilem pro náročné uživatele.

Konstrukce z oceli je opatřena hrubou černou barvou. Madla a ovládací kovové prvky, mají dostatečné rozměry pro pohodlný úchop a zajišťují precizní ovládání. Oboustranná regulace ventilace perfektně lícuje s konstrukcí. Další předností je rošt na uhlí s nastavitelnou výškou 9-21 cm od grilovacího prostoru, pomocí kličky na přední straně. Dvířka na čelní straně grilu usnadňují doplňování uhlí.

Pro samotnou tepelnou přípravu Vašich pochutin je gril opatřen třídílným litinovým roštem s kulatým středem, kde je možné po vyjmutí umístit např. grilovací pánve a podobné. Dále je opatřen odkládacím roštem pro udržení teploty již hotových pokrmů. Vyklápěcí víko je opatřené teploměrem pro stálou kontrolu teplot uvnitř grilu.

Mobilitu zajištují kovové nohy spolu s dvěma kolečky, doplněné o zpevňující rám ve spodní časti grilu, sloužící rovněž jako odkládací prostor. Boční strana je opatřena skládacím stolkem, pro odkládání rozličného vybavení pro grilování, nebo odkládání samotných pokrmů.

Technické údaje:

Grilovací rošt třídílný litinový
Plnění uhlí předními dvířky
Boční polička: sklápěcí s háčky
Popelník: ano, spodní zásuvka
Pojízdný: ano, 2x kolečka
Vestavěný teploměr: ano, ve víku

Grilovací plocha: 58 x 42 cm
Vyjímatelný díl roštu: ø 32 cm
Výška grilovací plochy: 82 cm
Rozměry grilu: 102 x 60 x 106 cm
Rozměry odkládacího roštu: 54 x 20 cm
Rozměr poličky: 45 x 30 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.