Grilovací nářadí G21 sada 6 ks v závěsné kapse

Grilovací nářadí G21 sada 6 ks v závěsné kapse

Záruka: 24 měsíců | Kód: 1761785 | CZ distribuce
Ke kvalitnímu grilování je nezbytné kvalitní grilovací nářadí. A právě takové nářadí získáte koupí grilovacího setu G21 . Nářadí je uloženo do praktické textilní kapsy , kterou můžete zavěsit poblíž grilu, nebo ji rovnou použít jako grilovací zástěru. V kapse / zástěře je vše potřebné pro správnou grilovací párty. Najdete zde kleště…
Cena s DPH859,– 
Cena bez DPH710,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 27.2.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 28.2.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Ke kvalitnímu grilování je nezbytné kvalitní grilovací nářadí. A právě takové nářadí získáte koupígrilovacího setu G21. Nářadí je uloženo do praktickétextilní kapsy, kterou můžete zavěsit poblíž grilu, nebo ji rovnou použít jako grilovací zástěru.

V kapse / zástěře je vše potřebné pro správnou grilovací párty. Najdete zdekleště, obracečku, vidličku na dlouhé rukojeti, pepřenku, slánkua dokonce ikuchařskou rukavici. Prostě vše pro přípravu delikatesních grilovaných pokrmů, na které budete vzpomínat ještě dlouho poté.

TIP:
Skutečnost, že můžete kapsu použít i jako zástěru, má jednu velkou výhodu. Vše potřebné pro grilování si můžete nosit stále u sebe, ale přesto vám zbydou volné ruce na sklenici vychlazeného piva. Služba u grilu nemusí vždy znamenat ošizený pitný režim.

Specifikace:

Materiál nářadí: nerezová ocel, dřevo
Materiál kapsy: textil
Závěsná kapsa

Rozměry: 40 x 60 x 4 cm
Rozměry balení: 15 x 46 x 15 cm
Hmotnost: 0,9 kg
Hmotnost balení: 1 kg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.