Hodiny Securit CLOCK na popis křídou na stěnu + popisovač

Hodiny Securit CLOCK na popis křídou na stěnu + popisovač

Záruka: 24 měsíců | PN: FB-CLOCK | Kód: 1480832 | CZ distribuce
Hledáte zajímavé hodiny pro umístění do svého podniku? Chcete originálně a účinně informovat své hosty o akcích, které se váží na určitý čas, jako je např. snídaně v hotelu, happy hour v baru nebo třeba návštěvní hodiny v lékařské ordinaci? Pak si určitě opatřete originální hodiny Securit CLOCK s popisovatelným ciferníkem . Praktické…
Cena s DPH685,– 
Cena s DPH pro registrované635,– Kč
Cena bez DPH566,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 23.1.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 24.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Hledáte zajímavé hodiny pro umístění do svého podniku? Chcete originálně a účinně informovat své hosty o akcích, které se váží na určitý čas, jako je např. snídaně v hotelu, happy hour v baru nebo třeba návštěvní hodiny v lékařské ordinaci? Pak si určitě opatřeteoriginální hodiny Securit CLOCK s popisovatelným ciferníkem. Praktické hodiny, které ocení každý hotel nebo větší restaurace.

Načerném popisovatelném 27cm ciferníkuje prostor pro jednoduché předání informace, co se kdy odehrává. Například snídaně 07:00 - 10:00 apod. Host tak nejen obdrží informaci o aktuálním čase, ale i názorně zjistí další důležité informace.Součástí balení je popisovač Securitbílé barvy s tenkým hrotem (1-2 mm). Tabuli na ciferníku můžete jednoduše smazat pomocí vlhkého hadříku nebo čistícího roztoku Securit a předat zákazníkům zase další zprávu, proto jsou hodiny víceúčelové. Buďte kreativní a ke svým vzkazům si vyberte z široké škály barev Securit křídových popisovačů v naší nabídce.

O výrobci produktů Securit®

V roce 1948 založil George Vermes továrnu na výrobu kuličkových propisovaček. Tato společnost se vlivem usilovné práce dalších generací stala v průběhu let významným dodavatelem s dnešní silnou pozicí. Společnost se drží trendů a poté, co v 90. letech minulého století vyvinuli křídový popisovač, určuje společnost vývoj ve světě značení a vizuální prezentace. Je jejich koníčkem neustále inovovat a rozvíjet výrobky s kvalitou, na kterou se můžete spolehnout.

Specifikace:

Šířka hrotu popisovače: 1 – 2 mm
Rozměry hodin: 27 x 27 x 2,5 cm
Hmotnost: 0,1 kg
Barva: černá
Hodinový strojek součástí (baterie není součástí balení)
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.