Hotelový trezor G21 430 x 200 x 380 mm

Hotelový trezor G21 430 x 200 x 380 mm

Záruka: 24 měsíců | PN: H20CF | Kód: 2388143 | CZ distribuce
Od nepaměti platí, že opatrnosti není nikdy dost. A zvláště to platí u cenného osobního majetku. Hotelový trezor G21 spolehlivě ochrání vaše peníze, šperky, cestovní pasy, elektroniku a další cennosti, které s vámi cestují na dovolenou nebo služební cestu a nechcete je nechávat na hotelovém pokoji v šuplíku. Bezpečný úkryt pro cennosti…
Cena s DPH2 679,– 
Cena bez DPH2 214,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 18.9.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 19.9.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Od nepaměti platí, že opatrnosti není nikdy dost. A zvláště to platí u cenného osobního majetku.Hotelový trezor G21spolehlivě ochrání vaše peníze, šperky, cestovní pasy, elektroniku a další cennosti, které s vámi cestují na dovolenou nebo služební cestu a nechcete je nechávat na hotelovém pokoji v šuplíku.

Bezpečný úkryt pro cennosti hostů


Hotelový trezor G21 s úložným prostorem30 litrůje dostatečně prostorný pro bezpečné uložení šperků, bankovek, osobních dokladů, klíčů i dalších menších cenností, které běžně hosté nechávají na hotelovém pokoji.

hotelový trezor G21 v šatníku


Kvalitní materiál


Trezor je vyroben z kvalitního pevného materiálu. Stěny trezoru jsou zocelového plechu o síle 2 mm, který odolá pokusům o násilné vniknutí. V případě dvířek je ocelový plech z bezpečnostních důvodůzesílen na tloušťku 4,5 mm. Aby trezor nikdo neodnesl, je opatřenotvory pro upevněnído zdi nebo k podlaze.Šroubypro ukotvení jsou součástí balení.

Uložte své poklady pod zámek


Pro bezpečné uzavření je trezor opatřendigitálním zámkems číselnou kombinací a informačnímLED displejem. S pomocí přiloženého návodu si snadno nastavíte vlastní 6místný kód. Na digitálním zámku trezoru lze také nastavitdatum a čas. Na displeji lze poté v případě potřeby zkontrolovataž 105 záznamů o otevření trezoru. Pro nouzové otevření trezoru jsou kromě digitálního zámku dvířka vybavena takémechanickým zámkem na klíč. V balení najdete2 klíčepro případ, že byste jeden z klíčů ztratili, nebo chtěli umožnit přístup do trezoru další osobě.

Funkce Master kód


Při konstruování trezoru jsme mysleli na vše. Na trezoru můžete kromě běžného kódu nastavit také Master kód - univerzální kód, díky kterému může personál hotelu trezor kdykoliv otevřít. Tato funkce je neocenitelná zejména v případech, kdy hoteloví hosté zapomenou kód, který si nastavili, nebo když nechají trezor omylem zamčený a odjedou.

Nenechte své hosty stresovat přemýšlením o tom, kam mají při přespání v hotelovém pokoji uložit své cennosti. Dopřejte jim klid a pocit bezpečí, který si zaslouží. Hotelové trezory G21 jsou spolehlivým adeptem pro tuto zodpovědnou práci.

Vlastnosti:


Pevné dveře a konstrukce
Elektronický motorizovaný zamykací systém s LED displejem
Možné ukotvení na stěnu nebo k podlaze

Specifikace:


Způsob zavírání: kód + nouzový zámek na klíč
Objem: 30 l
Tloušťka plechu - stěny: 2 mm
Tloušťka plechu - dvířka: 4,5 mm
Vnější rozměry (Š x V x H): 430 x 200 x 380 mm
Vnitřní rozměry (Š x V x H): 425 x 195 x 360 mm
Vnitřní polička: Ne
Hmotnost: 11,94 kg
Barva: černá
Rozměry balení (Š x V x H): 440 x 220 x 420 mm
Hmotnost balení: 12,54 kg

Obsah balení:


Trezor
Návod
2x klíč
4x šroub pro ukotvení
4x AA baterie
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.