Hračka Derrskon Disney Dřevěný motorický domeček Mickeyho svět

Hračka Derrskon Disney Dřevěný motorický domeček Mickeyho svět

Záruka: 24 měsíců | PN: TY050 | Kód: 2133675 | CZ distribuce
Dřevěný motorický domeček Mickeyho svět je vhodný pro děti již od 18 měsíců . Oblíbené postavičky Mickeyho, Minnie, Donalda, Pluta a Goofyho jsou součástí balení a dají se vkládat do stěn domku. Součástí domečku jsou také různé tvary pro vkládání a počítadlo místo střechy. Vhazování a vkládání tvarů procvičuje motorické schopnosti dětí…
Cena s DPH914,– 
Cena s DPH pro registrované886,– Kč
Cena bez DPH755,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 22.5.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 23.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Dřevěný motorický domeček Mickeyho světje vhodný pro děti jižod 18 měsíců. Oblíbené postavičkyMickeyho, Minnie, Donalda, Pluta a Goofyhojsou součástí balení a dají se vkládat do stěn domku. Součástí domečku jsou také různétvary pro vkládání a počítadlomísto střechy.

Vhazování a vkládání tvarů procvičujemotorické schopnosti dětí, rozvíjí jejichprostorovou představivosta logiku. Zároveň domeček podporuje rozvoj fantazie, slouží jako kulisa k různým hrám s postavičkami z oblíbeného Mickeyho světa.

Dřevěné hračky ©Disney majícertifikaci FSC. To znamená, že výrobky vznikly v souladu se zásadami přírodě blízkého lesního hospodaření a pochází z šetrně obhospodařovaných lesů. Dřevěné hračky ©Disney vynikají jedinečným designem, kvalitou zpracování a díky tomu také dlouhou životností.

Specifikace:


Materiál: dřevo
Rozměry: 21 x 19,5 x 21,5 cm
Vhodné pro děti od 18 měsíců
Hračka Derrson Disney Dřevěný motorický domeček Mickeyho svět splňuje všechny normy EU.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.