Hračka Derrson Disney Dřevěná kuchyňka XL Mickey a Minnie

Hračka Derrson Disney Dřevěná kuchyňka XL Mickey a Minnie

Záruka: 24 měsíců | PN: TY036 | Kód: 2133677 | CZ distribuce
Dětská dřevěná kuchyňka Mickey a Minnie od Disney je suprovým dárkem pro kluky i holky. Kuchyňka má atraktivní design včetně spousty jedinečných doplňků, které najdete jen v tomto novém setu. V kuchyňce naleznete hrnec s pokličkou Mickey, nádhernou solničku s pepřenkou, hodiny, poličku a další kuchyňské potřeby ve stylovém designu.
Cena s DPH2 592,– 
Cena s DPH pro registrované2 545,– Kč
Cena bez DPH2 142,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 13.12.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 14.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Dětská dřevěná kuchyňka Mickey a Minnie od Disneyje suprovým dárkem pro kluky i holky. Kuchyňka má atraktivní design včetně spousty jedinečných doplňků, které najdete jen v tomto novém setu.

V kuchyňce naleznete hrnec s pokličkou Mickey, nádhernou solničku s pepřenkou, hodiny, poličku a další kuchyňské potřeby ve stylovém designu. Kuchyňka máotočné knoflíky,dřez s bateriía otočnými kohoutky,funkční dvířkaa spoustu úložného prostoru.

Tato veselá kuchyňka s oblíbenými postavičkamiMickey a Minnieje nápaditou a interaktivní zábavou, které se děti budou věnovat celé hodiny.  Kuchyňka je vyrobenaz kvalitního dřeva v dostatečné tloušťce, je bytelná a stabilní. Vaše děti budou nadšené, že mohou napodobit své rodiče. Kuchyňka se stane skvělou ozdobou každého pokojíčku.

Dřevěné hračky ©Disney majícertifikaci FSC. To znamená, že výrobky vznikly v souladu se zásadami přírodě blízkého lesního hospodaření a pochází z šetrně obhospodařovaných lesů. Dřevěné hračky ©Disney vynikají jedinečným designem, kvalitou zpracování a díky tomu také dlouhou životností.

Specifikace:

Materiál: dřevo
Rozměry: 60 x 30 x 85 cm
Vhodné pro děti od 3 let
Hračka Derrson Disney Dřevěná kuchyňka Mickey a Minnie splňuje všechny normy EU.

Obsah balení:

1x kuchyňka s troubou, dřezem a plotýnkami
2 x hrnec
1x poklice
2x kořenka
1x měchačka
1x obracečka
1x hodiny
1x polička
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.