Hračka Derrson Disney Dřevěná kuchyňka XL Mickey a Minnie

Hračka Derrson Disney Dřevěná kuchyňka XL Mickey a Minnie

Záruka: 24 měsíců | PN: TY036 | Kód: 2133677 | CZ distribuce
Dětská dřevěná kuchyňka Mickey a Minnie od Disney je suprovým dárkem pro kluky i holky. Kuchyňka má atraktivní design včetně spousty jedinečných doplňků, které najdete jen v tomto novém setu. V kuchyňce naleznete hrnec s pokličkou Mickey, nádhernou solničku s pepřenkou, hodiny, poličku a další kuchyňské potřeby ve stylovém designu.
Momentálně nedostupné

Popis

Dětská dřevěná kuchyňka Mickey a Minnie od Disneyje suprovým dárkem pro kluky i holky. Kuchyňka má atraktivní design včetně spousty jedinečných doplňků, které najdete jen v tomto novém setu.

V kuchyňce naleznete hrnec s pokličkou Mickey, nádhernou solničku s pepřenkou, hodiny, poličku a další kuchyňské potřeby ve stylovém designu. Kuchyňka máotočné knoflíky,dřez s bateriía otočnými kohoutky,funkční dvířkaa spoustu úložného prostoru.

Tato veselá kuchyňka s oblíbenými postavičkamiMickey a Minnieje nápaditou a interaktivní zábavou, které se děti budou věnovat celé hodiny.  Kuchyňka je vyrobenaz kvalitního dřeva v dostatečné tloušťce, je bytelná a stabilní. Vaše děti budou nadšené, že mohou napodobit své rodiče. Kuchyňka se stane skvělou ozdobou každého pokojíčku.

Dřevěné hračky ©Disney majícertifikaci FSC. To znamená, že výrobky vznikly v souladu se zásadami přírodě blízkého lesního hospodaření a pochází z šetrně obhospodařovaných lesů. Dřevěné hračky ©Disney vynikají jedinečným designem, kvalitou zpracování a díky tomu také dlouhou životností.

Specifikace:

Materiál: dřevo
Rozměry: 60 x 30 x 85 cm
Vhodné pro děti od 3 let
Hračka Derrson Disney Dřevěná kuchyňka Mickey a Minnie splňuje všechny normy EU.

Obsah balení:

1x kuchyňka s troubou, dřezem a plotýnkami
2 x hrnec
1x poklice
2x kořenka
1x měchačka
1x obracečka
1x hodiny
1x polička
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.