Hračka Derrson Disney Dřevěná pyramida Mickey Mouse

Hračka Derrson Disney Dřevěná pyramida Mickey Mouse

Záruka: 24 měsíců | PN: TY016 | Kód: 2133688 | CZ distribuce
Dřevěná pyramida Mickey Mouse potěší každou roční holčičku i chlapečka. Pyramida se skládá ze 4 navlékacích dílů a jednoho základního dílu s tyčkou. Poslední horní díl je vytvarován jako hlava oblíbené pohádkové postavičky Mickey Mouse. Rozložte jednotlivé části a nechte své dítě potrénovat jemnou motoriku tak, že pyramidu znovu…
Momentálně nedostupné

Popis

Dřevěná pyramida Mickey Mousepotěší každouročníholčičku i chlapečka. Pyramida se skládá ze4 navlékacích dílůa jednoho základního dílu s tyčkou. Poslední horní díl je vytvarován jako hlava oblíbené pohádkové postavičky Mickey Mouse.

Rozložte jednotlivé části a nechte své dítě potrénovatjemnou motorikutak, že pyramidu znovu složí. Dřevěná navlékací pyramida je oblíbenou klasikou mezi dřevěnými hračkami pro nejmenší.

Dřevěné hračky ©Disney mají certifikaci FSC, což znamená, že výrobky vznikly v souladu se zásadami přírodě blízkého lesního hospodaření a pochází z šetrně obhospodařovaných lesů. Dřevěné hračky ©Disney vynikají jedinečným designem, kvalitou zpracování a díky tomu také dlouhou životností.

Specifikace:

Materiál: dřevo
Rozměry: 6 x 11 x 6 cm
Vhodné pro děti od 12 měsíců
Hračka Derrson Disney Dřevěná pyramida Mickey Mouse splňuje všechny normy EU.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.