Hračka Derrson Disney Dřevěné velké kostky 60 ks Mickeyho hrad

Hračka Derrson Disney Dřevěné velké kostky 60 ks Mickeyho hrad

Záruka: 24 měsíců | PN: TY048 | Kód: 2133687 | CZ distribuce
Stavebnice Derrson Disney Mickeyho hrad je super zábavou pro děti již od 2 let . Z těchto originálních dřevěných kostek budou kluci a holky vytvářet skutečný Mickeyho hrad. Nejen že si budou zlepšovat svou motoriku, ale hlavně se budou náramně bavit! V této kolekci krásně ilustrovaných kostek všech tvarů najdou děti své oblíbené postavy…
Cena s DPH1 030,– 
Cena s DPH pro registrované986,– Kč
Cena bez DPH851,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 23.5.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 24.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Stavebnice Derrson Disney Mickeyho hradje super zábavou pro děti jižod 2 let. Z těchto originálních dřevěných kostek budou kluci a holky vytvářet skutečný Mickeyho hrad. Nejen že si budou zlepšovat svou motoriku, ale hlavně se budou náramně bavit!

V této kolekci krásně ilustrovaných kostek všech tvarů najdou děti své oblíbené postavy -Mickeyho, Minnie, Donalda a Daisy. Dřevěné kostky patří mezi hračky, bez kterých si nelze představit dětství. Zkrátka patří mezi osvědčenou klasiku, která by neměla chybět v žádném dětském pokojíčku.

Dřevěné hračky ©Disney majícertifikaci FSC. To znamená, že výrobky vznikly v souladu se zásadami přírodě blízkého lesního hospodaření a pochází z šetrně obhospodařovaných lesů. Dřevěné hračky ©Disney vynikají jedinečným designem, kvalitou zpracování a díky tomu také dlouhou životností.

Specifikace:


Materiál: dřevo
Počet kusů v balení: 60 ks
Rozměry: 20 x 20 x 24 cm
Vhodné pro děti od 2 let
Hračka Derrson Disney Dřevěné Velké kostky 60 ks Mickeyho hrad splňuje všechny normy EU.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.