Hračka Derrson Disney Dřevěný Goofyho tahač s autíčky

Hračka Derrson Disney Dřevěný Goofyho tahač s autíčky

Záruka: 24 měsíců | PN: TY034 | Kód: 2133694 | CZ distribuce
Dřevěný Goofyho tahač pro přepravu 3 autíček je zábavnou hračkou pro každého kluka, který oslavil 2. narozeniny . Na malých autíčkách jsou zobrazeny oblíbené pohádkové postavičky Mickey Mouse, Kačer Donald a Pluto . Tahač, návěs i auta jsou vyrobeny z tvrdého masivního přírodního dřeva . Návěs můžete od tahače odpojit a získat tak další…
Momentálně nedostupné

Popis

Dřevěný Goofyho tahač pro přepravu 3 autíčekje zábavnou hračkou pro každého kluka, který oslavil2. narozeniny. Na malých autíčkách jsou zobrazeny oblíbené pohádkové postavičkyMickey Mouse, Kačer Donald a Pluto.

Tahač, návěs i auta jsou vyrobeny ztvrdého masivního přírodního dřeva. Návěs můžete od tahače odpojit a získat tak další samostatné autíčko. Tento hrací set je ideální volbou pro ty, kteří mají rádi auta a zároveň klasické dřevěné hračky.

Dřevěné hračky ©Disney majícertifikaci FSC. To znamená, že výrobky vznikly v souladu se zásadami přírodě blízkého lesního hospodaření a pochází z šetrně obhospodařovaných lesů. Dřevěné hračky ©Disney vynikají jedinečným designem, kvalitou zpracování a díky tomu také dlouhou životností.

Specifikace:

Materiál: dřevo
Rozměry: 29 x 12 x 7 cm
Vhodné pro děti od 2 let
Hračka Derrson Disney Dřevěný Goofyho tahač s autíčky splňuje všechny normy EU.

Obsah balení:

1x tahač
3x malé autíčko

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.