KELine O-Patchcable 50/125 OM2, ST-LC Duplex, 3.0m.

KELine O-Patchcable 50/125 OM2, ST-LC Duplex, 3.0m.

Záruka: 24 měsíců | PN: P05D-STLC-030 | Kód: 2074765 | CZ distribuce
KELine O-Patchcable 50/125 OM2, ST-LC Duplex, 3.0m.
Cena s DPH180,– 
Cena bez DPH149,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 23.11.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 26.11.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

KELine O-Patchcable 50/125 OM2, ST-LC Duplex, 3.0m.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.