Křídový popisovač Securit SMA720 šířka hrotu 7-15mm, Blue

Křídový popisovač Securit SMA720 šířka hrotu 7-15mm, Blue

Záruka: 24 měsíců | PN: SMA720-BU | Kód: 1154266 | CZ distribuce
Tekutý křídový popisovač široké stopy s hrotem 7 - 15 mm v modré barvě píše na jakýkoliv neporézní materiál. Ideální pomocník pro vytváření nápisů a kreseb na světlé i tmavé tabule a produkty značky Securit. Na rozdíl od klasických kříd, je práce s křídovým fixem rychlá a čistá . S popisovačem nehrozí, že byste měli prsty celé…
Cena s DPH458,– 
Cena bez DPH379,– Kč
Skladem
Doprava od 54 Kč
 Přepravní službou již 18.10.od 99 Kč
 Na výdejním místě již 19.10.od 80 Kč
ks

Popis

Tekutý křídový popisovačširoké stopys hrotem 7 - 15 mm vmodré barvěpíše na jakýkolivneporézní materiál.Ideální pomocník pro vytváření nápisů a kreseb nasvětlé i tmavé tabulea produkty značky Securit. Na rozdíl od klasických kříd, jepráces křídovým fixemrychlá a čistá. S popisovačem nehrozí, že byste měli prsty celé barevné a pod tabulí se vám nebude kupit křídový prach.

křídový fix 7-15 mm

Popíšou jakýkoliv povrch

Probuďte v sobě kreativitu a pomalujte jakékoliv kovové, plastové a skleněné materiály. Napište originální vzkazy na zrcadla, okna nebo dlaždice. Pojmenujte dózy v kuchyni a nechte děti pomalovat si bedny na hračky. Fantasii se meze nekladou. Nápisyneblednou na slunci, nehrozí náhodné rozmazání otěrem alehký déšťpřečkajíbez úhony.Smažete je namočenou houbičkou / hadříkem, nejlépe sčističem Securit Cleaner(Secclean-Kl, Secclean-Gr).

Do poslední kapky

Uvnitř popisovače je zabudovaný praktickýpumpovací systém. Při protřepání se uvnitř pohybujemalá kulička, která udržuje náplň tekutou a směřuje ji směrem k hrotu. Tam se nacházíhoubička a regulátorpro lepší průtok křídy. Křída začne z fixy vytékat po zatlačení na hrot.

Značka Securit®

V roce1948 založil George Vermestovárnu na výrobu kuličkových propisovaček. Následné generace vyzdvihly tuto společnost tvrdou prací na současnousilnou pozici na trhu.Od samého začátku dynamicky reagují na světové trendy. Celosvětově seproslavili až v 90. letechminulého století, když vyvinulikřídový popisovač.Od té doby určují vývoj ve světě vizuálních prezentací. Jejich hnacím motorem jeneustálá inovace a zlepšování kvalityi vlastností výrobků.

křídový fix 7-15 mm

Vlastnosti:

Světlostálé, otěruvzdorné
Mnoho barev a šířek popisovačů
Píšou na jakýkoliv neporézní povrch
Setřít lze vodou (nejlépe s čističem Securit Cleaner)
Čistá rychlá práce bez křídového prachu

Specifikace:

Hrot:

Šířka: 7 - 15 mm
Barva: modrá

Materiál: plast
Náplň: tekutá křída
Hmotnost: 70 g
Rozměry (Š x V x H): 3 x 15,5 x 3 cm