Křídový popisovač Securit SMA720 šířka hrotu 7-15mm, Green

Křídový popisovač Securit SMA720 šířka hrotu 7-15mm, Green

Záruka: 24 měsíců | PN: SMA720-GR | Kód: 1154243 | CZ distribuce
Tekutý křídový popisovač široké stopy s hrotem 7 - 15 mm v zelené barvě píše na jakýkoliv neporézní materiál. Ideální pomocník pro vytváření nápisů a kreseb na světlé i tmavé tabule a produkty značky Securit. Na rozdíl od klasických kříd, je práce s křídovým fixem rychlá a čistá . S popisovačem nehrozí, že byste měli prsty celé…
Cena s DPH458,– 
Cena s DPH pro registrované389,– Kč
Cena bez DPH379,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 23.1.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 24.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Tekutý křídový popisovačširoké stopys hrotem 7 - 15 mm vzelené barvěpíše na jakýkolivneporézní materiál.Ideální pomocník pro vytváření nápisů a kreseb nasvětlé i tmavé tabulea produkty značky Securit. Na rozdíl od klasických kříd, jepráces křídovým fixemrychlá a čistá. S popisovačem nehrozí, že byste měli prsty celé barevné a pod tabulí se vám nebude kupit křídový prach.

křídový fix 7-15 mm

Popíšou jakýkoliv povrch

Probuďte v sobě kreativitu a pomalujte jakékoliv kovové, plastové a skleněné materiály. Napište originální vzkazy na zrcadla, okna nebo dlaždice. Pojmenujte dózy v kuchyni a nechte děti pomalovat si bedny na hračky. Fantasii se meze nekladou. Nápisyneblednou na slunci, nehrozí náhodné rozmazání otěrem alehký déšťpřečkajíbez úhony.Smažete je namočenou houbičkou / hadříkem, nejlépe sčističem Securit Cleaner(Secclean-Kl, Secclean-Gr).

Do poslední kapky

Uvnitř popisovače je zabudovaný praktickýpumpovací systém. Při protřepání se uvnitř pohybujemalá kulička, která udržuje náplň tekutou a směřuje ji směrem k hrotu. Tam se nacházíhoubička a regulátorpro lepší průtok křídy. Křída začne z fixy vytékat po zatlačení na hrot.

Značka Securit®

V roce1948 založil George Vermestovárnu na výrobu kuličkových propisovaček. Následné generace vyzdvihly tuto společnost tvrdou prací na současnousilnou pozici na trhu.Od samého začátku dynamicky reagují na světové trendy. Celosvětově seproslavili až v 90. letechminulého století, když vyvinulikřídový popisovač.Od té doby určují vývoj ve světě vizuálních prezentací. Jejich hnacím motorem jeneustálá inovace a zlepšování kvalityi vlastností výrobků.

křídový fix 7-15 mm

Vlastnosti:

Světlostálé, otěruvzdorné
Mnoho barev a šířek popisovačů
Píšou na jakýkoliv neporézní povrch
Setřít lze vodou (nejlépe s čističem Securit Cleaner)
Čistá rychlá práce bez křídového prachu

Specifikace:

Hrot:

Šířka: 7 - 15 mm
Barva: zelená

Materiál: plast
Náplň: tekutá křída
Hmotnost: 70 g
Rozměry (Š x V x H): 3 x 15,5 x 3 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.