Láhev Vitdam skládací, 700ml zelená

Láhev Vitdam skládací, 700ml zelená

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2449827 | CZ distribuce
Zelenou láhev na vodu značky Vitdam není radno podceňovat. Lze ji totiž po vypití tekutiny srolovat na 1/20 její velikosti a dát do kapsy. Snadno tak vylepší váš volný čas i sportovní výkony. Láhev má bezpečnostní uzávěr, který nejde odšroubovat, dokud nestlačíte obě strany víčka stejnou silou. Uvnitř najdete ACF filtr s aktivním…
Cena s DPH690,– 
Cena bez DPH570,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 25.9.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 26.9.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Zelenou láhev na voduznačkyVitdamnení radno podceňovat. Lze ji totiž po vypití tekutinysrolovat na 1/20její velikosti a dát do kapsy. Snadno tak vylepší váš volný čas i sportovní výkony. Láhev má bezpečnostní uzávěr, který nejde odšroubovat, dokud nestlačíte obě strany víčka stejnou silou.
VITDAM zelená
Uvnitř najdete ACF filtr s aktivním uhlím. Tento kompozitní nový materiál byl speciálně vyvinutý pro vodu z kohoutku. Má vynikající a rychlou absorpční schopnost a neobsahuje žádné škodlivé látky. Bezpečný vinyl, ze kterého je láhev vyrobená, může být dokonce sterilizovaný při teplotě 100 °C.

Čistá voda


ACF filtrodstraní organické látky,které zůstávají ve vodě. A to včetně chemického chlóru a jeho zápachu. Když filtr zrovna nepoužíváte, uchovávejte jejodděleně od lahve.Nikdy filtr nesušte na přímém slunci. Výrobce doporučuje použití ultrafialového sterilizátoru.

Pevný materiál


Novodobý moderní vinyl patří mezi bezpečné materiály.BPA free trojitě laminovanývnitřní obal splňuje požadavky ekologicky nezávadného materiálu. Jednoduché nošení s použitím klipu, díky kterému můžete láhev připnout na svůj batoh nebo pásek.

bez bpa vitdam

Víčko a láhev lze oddělit, takže je mytí po použití opravdu jednoduché. Pro vyčištění můžete použítšpetku soli, neutrální detergent nebo oceta s lahví zatřást. Poté ji vymyjte horkou vodou nebo ji nechte vyvařit ve vodě do 100 °C a pak nechte uschnout.

Bezpečné používání


Díky bezpečnostnímu uzávěru se nemusíte bát nádobu používat při sportu a na výletech. Zůstane totižpevně uzavřená,dokud nestlačíte obě strany uzávěru stejnou silou. Určená místa jsouoznačená rýhováním,a tak snadno poznáte, jak láhev otevřít.

Může být dokonce sterilizován při teplotě 100 °C. To znamená, že ji můžete použítmísto speciální hřející láhve.Nelijte do nádoby vodu teplejší než 100 °C. Také nahradí chladící sáček, neboť se dá snadno zmrazit. V případě mražení neplňte víc než 2/3 objemu.

Vlastnosti:


Bezpečný BPA free materiál (vinyl)
Ekologicky nezávadný trojitě laminovaný vnitřní obal
ACF filtr s aktivním uhlím pro vyčištění vody
Chladicí sáček - do 2/3 naplnit vodou a zmrazit
Hřejivá láhev - horká voda do teploty 100 °C (neztratí svůj tvar)
Snadné mytí a znovupoužitelnost - oddělitelné víčko
Po použití je možné láhev složit a schovat ji třeba do kapsy
Jednoduché nošení s použitím klipu
Bezpečnostní uzávěr označený rýhováním

Specifikace:


Značka: Vitdam
Model: Straight Foldable Water Bottle

Materiál: PE / PP / Silikon
Počet vrstev: 3
Uzávěr: bezpečnostní
BPA: neobsahuje

Barva: zelená
Objem: 700 ml
Hmotnost: 50 g
Rozměry (Š x V): 12,6 x 23,5 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.