LED čelovka Fenix HL30 XP-G3 2 x AA baterie, modrá

LED čelovka Fenix HL30 XP-G3 2 x AA baterie, modrá

Záruka: 24 měsíců | PN: HL30V3BL | Kód: 1769295 | CZ distribuce
Světelný tok 300 lumenů (ANSI) a dosvit až 50 metrů zajistí LED čelovka Fenix HL30 XP-G3 v modré barvě. Napájení zajišťují dvě tužkové baterie (AA), které se umísťují dovnitř čelovky. Zdrojem světla třetí generace čelovek HL30 jsou dvě LED diody . A sice moderní Cree XP-G3 s teplejším odstínem svitu (neutral white) a červená…
Momentálně nedostupné

Popis

Světelný tok 300 lumenů(ANSI) adosvit až 50 metrůzajistí LED čelovkaFenix HL30 XP-G3v modré barvě. Napájení zajišťujídvě tužkové baterie (AA),které se umísťují dovnitř čelovky.

LED čelovka Fenix HL30 XP-G3 2 x AA baterie, šedá

Zdrojem světlatřetí generace čelovek HL30 jsoudvě LED diody. A sicemoderní Cree XP-G3s teplejším odstínem svitu (neutral white) ačervená Nichia.Neutrální odstínjasu oceníte hlavně v přírodě, protože barvy jsou s nímpřirozenější a kontrastnější.

LED čelovka Fenix HL30 XP-G3 2 x AA baterie, šedá

Optika, do které je usazena bílá LED, vytvářírozlehlý nepřerušovaný kužel světla.To čelovku předurčuje propráci na zahradě, pro noční běh, turistiku, kempování a horolezectví.Červené světlo využijírybáři, astronomové a fotografové,neboť nerušíadaptaci očí na tmu.

LED čelovka Fenix HL30 XP-G3 2 x AA baterie, šedá

Kompaktní svítilna má k dispozici8 režimů výkonu,včetněčerveného zářenía zábleskovéhorežimu SOSpro krizové situace. Splňujestandard IP67,byla vyrobená proti opravdusilnému dešti. 

LED čelovka Fenix HL30 XP-G3 2 x AA baterie, šedá

Sedne každé hlavě

Reflexní prvkypo celé délce popruhu zajistí vašivšesměrovou viditelnost na silnici. Z vnitřní strany je do trákuvpletená gumová tkanina,díky které drží svítilnapevně a pohodlně na čele.

LED čelovka Fenix HL30 XP-G3 2 x AA baterie, šedá

Lehká jako pírko

Ať už fandíte jakýmkolivnočním radovánkám,tuhle čelovkuo váze pouhých 73 gramůsi ani nemusíte balit do zavazadla. Strčte jido kapsy,nebo si ji rovnou pověstena krk.

LED čelovka Fenix HL30 XP-G3 2 x AA baterie, šedá

Použití čelové svítilny Fenix HL30 XP-G3

Podržením pravého tlačítka:čelovka se zapne zhruba popůl vteřině stisku(stejně se vypíná zapnutá). Vždy se automatickynastaví do nejnižšího režimu.Vyšší režimy svícení nastavítedalším zmáčknutímtohoto tlačítka.

Podržením levého tlačítka:čelovka se zapne do režimučerveného světlazhruba popůl vteřině stisku(stejně se zapnutá vypíná). Dalšími stisky tohoto tlačítka lzecyklicky přepínatmezi konstantnímčerveným světlem, bílým SOS režimem a červeným blikáním.

Zamknutí tlačítek:podržte jedno z tlačítek (nebo obě) stisknutápo dobu 3 vteřin(stejně tak pro odemknutí). Potéčervená LED 4x zabliká. Pro odemknutí obě tlačítka opět 3 vteřiny podržte.

LED čelovka Fenix HL30 XP-G3 2 x AA baterie, šedá

Výměna baterií

Vyklopte čelovku do nejzazší polohy. Otevřete zadní kryt. Umístěte baterie do drážek (pozor na správnou polaritu). Zavřete zadní kryt. Používejte pouze kvalitní tužkové baterie, aby nedošlo k poškození svítilny například z důvodu úniku látek z baterií.

LED čelovka Fenix HL30 XP-G3 2 x AA baterie, šedá

Vyndejte baterie ze svítilny, pokud ji nebudete delší dobu používat nebo pokud jsou baterie již vybité. Jinak může u některých méně kvalitních baterií dojít k poškození zařízení.

Vlastnosti:

Pohodlné ovládání pomocí dvou spínačů
Digitálně regulováno pro konstantní jas
Čelovku lze naklápět v držáku a tím nastavit požadovaný směr svícení
Popruh je opatřen reflexními prvky a z vnitřní strany má vpletenou gumovou tkaninu

Specifikace:

Značka: Fenix
Typ: na baterie

LED:

Počet: 2
Bílá: Cree XP-G3 s neutrálním odstínem světla
Červená: Nichia s životností 50 000 hodin
Dosvit: 50 metrů (310 cd)
Světelný tok: 300 lumenů (ANSI)

Šest režimů bílého světla:

Měřeno s nabíjecími NiMH bateriemi 2500mAh: 300 lumenů (7 hodin) / 130 lumenů (12 hodin) / 70 lumenů (35 hodin) / 30 lumenů (65 hodin) / 4 lumeny (200 hodin)
SOS signál měřeno s přibalenými alkalickými bateriemi: 300 lumenů (4,5 hodiny) / 130 lumenů (9 hodin) / 70 lumenů (41 hodin) / 30 lumenů (71 hodin) / 4 lumeny (200 hodin) 
Dva režimy červeného světla: 1 lumen konstantní červené světlo / 1 lumen červené blikání

Voděodolnost a prachotěsnost: standard IP67
Nárazuvzdornost: pády z výšky 1 metr
Materiál: letecká slitina hliníku (T6), odolný plast

Napájení:

Druh: tužkové baterie - typ AA
Typ: alkalické či dobíjecí NiMH (Lithiové baterie výrobce nedoporučuje)

Barva: modrá
Rozměry (Š x V x H): 6,4 cm x 5 cm x 3,8 cm
Hmotnost: 73 gramů (bez baterií)
Záruka: 5 let

Obsah balení:

Svítilna
Popruh
Záruční list a manuál

Upozornění:

Nerozebírejte sami zapečetěné části, poruší se tím záruka.

Výrobce nedoporučuje lithiové tužkové baterie. Používejte pouze kvalitní renomované baterie (jinak hrozí poškození svítilny).

Pokud zařízení bliká, nepřepíná na vyšší režimy výkonu nebo se vůbec nerozsvítí, může to být z několika důvodů. Nejpravděpodobněji je baterie zcela vybitá. Nebo jsou kontakty v bateriovém držáku zanesené – očistěte je vatičkou namočenou v alkoholu.

Se zcela čerstvými alkalickými bateriemi nemusí být nízké režimy funkční (napětí baterií je vyšší než napětí LED v nízkém režimu). Po jejich částečnému vybití tento jev vymizí. S nabíjecími NiMH bateriemi k tomuto chování nedochází.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.