Lehátko Intex nafukovací do vody Pizza

Lehátko Intex nafukovací do vody Pizza

Záruka: 24 měsíců | PN: 58752 | Kód: 1154289 | CZ distribuce
Léto u vody se neobejde bez pohodlného nafukovacího lehátka. A proč si nedopřát nějaké stylové, netradiční, zkrátka takové, které nemá každý? Lehátko Intex ve tvaru pizzy je stylovým doplňkem pro letní dovádění u vody. Lehátko je vyrobeno z kvalitního PVC materiálu o tloušťce 0,3 mm . Na lehátku najdete 4 provázky se spojkami , díky…
Momentálně nedostupné

Popis

Léto u vody se neobejde bez pohodlného nafukovacího lehátka. A proč si nedopřát nějaké stylové, netradiční, zkrátka takové, které nemá každý?Lehátko Intex ve tvaru pizzyje stylovým doplňkem pro letní dovádění u vody.

Lehátko je vyrobeno z kvalitníhoPVC materiálu o tloušťce 0,3 mm. Na lehátku najdete4 provázky se spojkami, díky kterým můžete složit více lehátek dohromady a získat tak jednu celou plavací pizzu. Kdyby se náhodou stala nějaká nehoda a lehátko bylo mechanicky poškozeno, nezoufejte! V balení najdete takésadu pro opravu drobných trhlinek.

Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.Specifikace:


Fotorealistický potisk
4 konektory pro spojení více lehátek dohromady
Materiál: PVC 0,3 mm
Rozměry: 175 x 145 cm
Opravná sada v balení
Pro děti od 9 let
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.