LG F72J5HY3W pračka
LG F72J5HY3W pračkaLG F72J5HY3W pračkaLG F72J5HY3W pračkaLG F72J5HY3W pračkaLG F72J5HY3W pračkaLG F72J5HY3W pračkaLG F72J5HY3W pračka

LG F72J5HY3W pračka

Záruka: 24 měsíců | PN: F72J5HY3W | Kód: 2417805 | CZ distribuce
Optimální praní textilií Technologie 6 Motion Direct Drive umožňuje pohyby bubnu různými směry, což poskytne textiliím kvalitní a šetrnou péči. Praní je velmi šetrné a účinné zároveň. Správné pohyby napomáhají optimálnímu rozpuštění pracího prostředku. Dosáhnete tak dokonalých výslechů kombinací mechanické a chemické účinnosti praní. LG…
Momentálně nedostupné

Popis

Optimální praní textilií


Technologie 6 Motion Direct Drive umožňuje pohyby bubnu různými směry, což poskytne textiliím kvalitní a šetrnou péči. Praní je velmi šetrné a účinné zároveň. Správné pohyby napomáhají optimálnímu rozpuštění pracího prostředku. Dosáhnete tak dokonalých výslechů kombinací mechanické a chemické účinnosti praní.

LG F72J5HY3W – méně vibrací a hluku


Inverter Direct Drive motor s přímým připojením na buben, který pohání pračky LG, je mimořádně spolehlivý a skutečně tichý. Je jedním z nejlepších motorů praček na trhu, což je důvodem, proč na všechny pračky poskytuje LG prodlouženou desetiletou záruku na motor.

LG F72J5HY3W přinese chytré pohodlí


Vaše pračka je nyní ještě chytřejší. Umožňuje stahování dalších programů přes NFC. Navíc funkce Smart Diagnosis vám pomůže zjistit a vyřešit téměř každý menší problém, než se z něj stane větší závada.

Přidejte zapomenuté prádlo i během praní


Pokud chcete během praní ještě přidat nějaké prádlo, jednoduše zmáčkněte tlačítko „Přidat prádlo“ a přidejte cokoliv od ponožek až po velkou bundu. U programů Bavlna, Smíšené prádlo, Syntetika se dvířka během praní ihned otevřou (do cca 3 vteřin).

Vlastnosti


Dotykový LED displej


Invertorový motor s 10letou zárukou


6 Motion DD


Možnost přidání prádla během pracího cyklu


Inteligentní systém SmartThinQ


Parní praní Steam se speciálními programy pro alergiky nebo dětské péče


Fuzzy Logic


Dětská pojistka


Čištění bubnu


Funkce odloženého startu

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.