Tento e-shop je nyní na prodej. V případě zájmu a pro více informací pište na info@gruso.cz.
Lopata TORNADICA

Lopata TORNADICA

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2531974 | CZ distribuce
Lopata TORNADICA Buďte rychlejší a efektivnější s ergonomickou lopatou 2v1 Tornadica. S lopatou zastanete práci okolo domu i na zahradě v jakékoliv sezóně. Díky ergonomickému designu budete pracovat bez námahy a bez bolesti pohybového aparátu. Sada obsahuje 2 nástavce - 1 plastový nástavec na odhazování sněhu a 1…
Cena s DPH1 386,– 
Cena bez DPH1 145,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 29.10.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 30.10.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Lopata TORNADICA
Buďte rychlejší a efektivnější s ergonomickou lopatou 2v1 Tornadica. S lopatou zastanete práci okolo domu i na zahradě v jakékoliv sezóně. Díky ergonomickému designu budete pracovat bez námahy a bez bolesti pohybového aparátu. Sada obsahuje 2 nástavce - 1 plastový nástavec na odhazování sněhu a 1 kovový nástavec pro těžké práce na zahradě. S touto ergonomickou lopatou 2 v 1 snadno odklidíte sníh před vaším domem i zastanete podzimní a jarní práce na zahradě. Normálně jsou tyto práce časově náročné a často způsobují bolest pohybového aparátu. Tomu se ubráníte použitím lopaty Tornadica, která je navržena tak, aby vyhovovala těžké práci i vašim zádům. Díky svému osobitému ergonomickému designu lopaty můžete pracovat v přímém směru bez ohýbání se. Hmotnost nákladu je na lopatě rovnoměrně rozložena, aby pro vás byla práce co nejlehčí a nejpohodlnější. Plastové hřídele jsou instalovány ve dvou směrech. Zvedání těžkého nákladu vám výrazně usnadní dvě madla a prohnutá tvarovaná násada.

Ušetřete místo v zahradním domku i peníze – v sadě získáte k 1 násadě 2 lopaty. Plastový nástavec je vyroben z vysoce kvalitního plastu se zesíleným hliníkovým okrajem a ideální pro odstraňování sněhu. Kovový nástavec je vyroben z oceli a je vhodný pro těžké práce, jako je kopání na zahradě. Ergonomická lopata Tornadica nabízí inovativní spínací systém, což vám umožní bezproblémové vyměňování nástavců.

Vlastnosti:

- Rozměry plastové lopaty: 40 x 41,5 cm
- Rozměry kovové lopaty: 23 x 27 cm
- Hmotnost: 2,1 kg

Obsah balení:

- 1x ocelová trubka
- 2x rukojeť
- 1x ocelový nástavec
- 1x plastový nástavec
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.