MadMan Baterie pro GoPro HERO5
MadMan Baterie pro GoPro HERO5MadMan Baterie pro GoPro HERO5MadMan Baterie pro GoPro HERO5

MadMan Baterie pro GoPro HERO5

Záruka: 24 měsíců | PN: MDMBATHERO5 | Kód: 2003317 | CZ distribuce
Baterie GoPro HERO5 Kvalitní, značková Li-Ion baterie pro akční kamery GoPro HERO5. Baterie splňuje standardy stanovené Evropskou unií, je vybavena ochranou proti přebití, totálnímu vybití a zkratu a chlubí se také vysokou kapacitou 1260 mAh. Baterii lze využít buď jako náhradu za starší baterii, nebo jako náhradní baterii na cesty. Tato…
Cena s DPH744,– 
Cena s DPH pro registrované684,– Kč
Cena bez DPH615,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 28.6.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 1.7.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Baterie GoPro HERO5

Kvalitní, značková Li-Ion baterie pro akční kamery GoPro HERO5. Baterie splňuje standardy stanovené Evropskou unií, je vybavena ochranou proti přebití, totálnímu vybití a zkratu a chlubí se také vysokou kapacitou 1260 mAh. Baterii lze využít buď jako náhradu za starší baterii, nebo jako náhradní baterii na cesty.

Tato náhradní baterie je kompatibilní se všemi typy akčních kamer GoPro HERO5. Jde o kvalitní, značkovou baterii splňující standardy stanovené Evropskou unií. Baterie je vybavena ochranou proti přebití, totálnímu vybití a zkratu, tepelná ochrana a omezení proudu jsou samozřejmostí. Kromě péče o bezpečnost vás baterie samozřejmě potěší také vysokou kapacitou 1260 mAh.

Baterii lze využít buď jako náhradu za starší baterii, která už dosloužila, nebo jako náhradní baterii na cesty. Baterii díky malým rozměrům a nízké hmotnosti snadno přibalíte do batohu či kamkoliv jinam a oceníte ji zejména v případě, že se vaše GoPro kamera vybije zrovna ve chvíli, kdy budete chtít pořizovat další záběry. S náhradní baterií žádný problém! Vybitou baterii jednoduše vyměníte za náhradní a pokračujete v natáčení.

Baterie se nejčastěji vybíjí v tom nejlepším, tedy v momentech, kdy se nám to nejméně hodí. Buďte na tuto situaci připraveni i vy! Pořiďte si náhradní baterii a užijte si ještě delší a ničím nerušený záznam všech vašich oblíbených sportovních aktivit.

Nezávadnost a bezpečnost

Nezávadnost a bezpečnost náhradní baterie je kontrolována už při výrobě. Při správném používání vám baterie vydrží mnoho let.

Náhradní baterie s kapacitou 1260 mAh

Akční kamery GoPro nabízejí celou řadu pokročilých funkcí včetně bezdrátového připojení pomocí Wi-Fi a dalších vymožeností. Mimořádné, zvýšené nároky jsou proto kladeny na výdrž baterie, a tak náhradní baterie přichází s kapacitou 1260 mAh. Díky takto vysoké kapacitě si natáčení v akci skutečně užijete a zaručeně vám už žádný důležitý okamžik neunikne.

Technická specifikace

Výstupní napětí 3.85 V
Kapacita: 1260 mAh
Energie: 4,9 Wh

Další vlastnosti:

  • ochrana před přebitím
  • ochrana před totálním vybitím
  • tepelná ochrana
  • omezení proudu
  • ochrana proti zkratu
  • bez paměťového efektu
  • vysoká kapacita oběhové funkce
  • 100% kontrola bezpečnosti a spolehlivosti při výrobě
  • nízká spotřeba energie
  • ISO 9001:2000 management; CE, UL, PSE certifikáty

Kompatibilita:

GoPro HERO5 BLACK

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.