Matrace Bestway nafukovací Minnie 119 x 61 cm

Matrace Bestway nafukovací Minnie 119 x 61 cm

Záruka: 24 měsíců | PN: 91034 | Kód: 1180789 | CZ distribuce
Nafukovací lehátko s potiskem hlavních hrdinek z kolekce Disney (Minnie a její kamarádka Daisy) zajistí vašim dětem u vody bezvadnou zábavu. Podhlavník je speciálně vytvarovaný pro pohodlnou plavbu. Krásně růžovou matraci využijí děti od od 3 let. Perfektní na lenošení a "blbnutí" na vodní hladině bazénu, rybníku i moře. Matraci…
Momentálně nedostupné

Popis

Nafukovací lehátkos potiskemhlavních hrdinek z kolekce Disney(Minnie a její kamarádka Daisy) zajistí vašim dětemu vody bezvadnou zábavu.Podhlavník jespeciálně vytvarovanýpro pohodlnou plavbu. Krásně růžovou matraci využijíděti od od 3 let.Perfektní na lenošení a "blbnutí" na vodní hladině bazénu, rybníku i moře.

Matracinevyužívejte jako plavidlo. Nevzdalujte se příliš od břehu, dávejte pozor nasilný vítr a vodní proudy.Nechrání před utonutím. Lehátko je určenopouze pro plavce.Vhodné pro děti od 3 let. Nafukovací pomůcky nenahrazují dohled dospělé osoby!

Bestway

Od svéhozaložení v roce 1994se firma Bestway snaží držet vysokou kvalitu materiálů, inovovat návrhy a zlepšovat využitíjejich produktů. Všechnaodděleníspolečnostiúzce spolupracujína vytvoření skvělého produktu pro zákazníky. Vývojové oddělení, technologická centra, střediska zabezpečování jakosti, centrální laboratoře a síť prodejních míst po celém světě. Nabízejí všeod bazénů a příslušenství po nafukovací matrace a lodě.Značka Bestway prostě miluje léto, relax a vodní radovánky.

Vlastnosti:

Nafukovací polštářek pro pohodlnou plavbu
Snadná údržba a uskladnění
Pojistné ventilky brání vyfouknutí
Velmi pohodlná a stabilní matrace

Specifikace:

Věk: 3 +
Materiál: kvalitní vinyl (PVC)
Pojistné ventilky: Ano
Barva: růžová
Design: Minnie a Daisy (Disney)
Rozměry (Š x V): 61 x 119 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.