MEIZU sportovní bluetooth sluchátka EP51, černo-červená
MEIZU sportovní bluetooth sluchátka EP51, černo-červenáMEIZU sportovní bluetooth sluchátka EP51, černo-červenáMEIZU sportovní bluetooth sluchátka EP51, černo-červená

MEIZU sportovní bluetooth sluchátka EP51, černo-červená

Záruka: 24 měsíců | PN: 07.00.7002001 | Kód: 2165040 | CZ distribuce
MEIZU EP51 Sportovní bluetooth sluchátka Vytvořené pro sportování. Nový čistě design je zdůrazněn stříbrnými magnetickými plíšky, nabízející kromě intenzivní kombinace černé a červené barvy další možnosti. Materiál Rovnováha mezi technologií a zkušenostmi je rozhodující pro sportovní sluchátka. EP51 lze rozdělit na tři materiály: silikon…
Cena s DPH1 098,– 
Cena s DPH pro registrované1 045,– Kč
Cena bez DPH907,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 22.7.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 23.7.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Obr. MEIZU EP51 Sportovní bluetooth sluchátka 1434011a

MEIZU EP51 Sportovní bluetooth sluchátka

Vytvořené pro sportování. Nový čistě design je zdůrazněn stříbrnými magnetickými plíšky, nabízející kromě intenzivní kombinace černé a červené barvy další možnosti.

Obr. Materiál 1434011b

Materiál

Rovnováha mezi technologií a zkušenostmi je rozhodující pro sportovní sluchátka. EP51 lze rozdělit na tři materiály: silikon, ultralehký plast a hliník. Každé sluluchátka váží jako malá mince. Nosit takové lehké sluchátka zaručuje bezprecedentní pohodlí.

Obr. Konektivita 1434011c

Konektivita

Zařízení EP51, vybavené čipem CSR Bluetooth známým pro vysokou stabilitu a konektivitu, podporuje technologii Bluetooth 4.0. Přenosová vzdálenost je až 10 m, čímž vás zbaví břemene přenosu telefonu.

Obr. Nano-potah chrání sluchátka před potem 1434011d

Nano-potah chrání sluchátka před potem

Vodotěsný nano-povlak a speciální vodotěsný design chrání EP51 před vodou a potem, které mají tendenci korodovat sluchátka, takže si můžete užít své oblíbené melodie bez starostí.

Obr. Vášnivé barvy 1434011e

Vášnivé barvy

Černo-červená kombinace zdůrazněná stříbrnými plíšky je živá a intenzivní. Jednodílné tělo je vyrobeno z ultralehkého leteckého hliníku, který je zpracováván CNC, a následně proces vytvrzování zajišťuje trvanlivost.

Obr. Více než jen hudba na pozadí 1434011f

Více než jen hudba na pozadí

Potřebujete silný rytmus, beat a vášeň. EP51 integruje HiFi micro-reproduktory, jedinečnou strukturu zvukových dutin a technologii digitálního zpracování signálu DSP, která poskytuje stabilní basy, jasné střední a vysoké frekvence. Kromě přesného přehrávání hudby poskytují sluchátka širokou oblast zvuku s konstantním napájením a energií. Kromě toho algoritmus komprese digitálního zvuku Apt-X zlepšuje akustický výkon a maximalizuje poslech.

Obr. Magnetický design, snadno se nosí 1434011g

Magnetický design, snadno se nosí

Díky magnetickému designu můžete snadno nosit sluchátka na krku jako stylové příslušenství, když je nepoužíváte. Antialergické křemíkové ušní špunty mají čtyři velikosti a jsou ergonomické a pohodlné.

Obr. Plné dobití za 2 hodiny, 15 dní pohotovostního režimu 1434011h

Plné dobití za 2 hodiny, 15 dní pohotovostního režimu

EP 51 může být plně nabito za dvě hodiny. Na základě nízké spotřeby mikroprocesoru může baterie pohánět sluchátka po dobu hovoru nebo přehrávání hudby až šest hodin.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.